Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.141
Поени од реакции
37.308
Многу е агресивен, треба да намали темпото малце. Испука скоро 3 пати повеќе винери од противникот али и многу дупли грешки. Во асови го води 11-1. :D
 
Член од
2 март 2016
Мислења
23
Поени од реакции
85
Мое мислење за денес квота 7

Southampton - Watford 1
Sheffield Wed - Nottingham 1
Montpellier - Nantes 1
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Експертиза на дело :D
Е шо експертиза на дело .. така беше прв сет .. Барем нека си тепа сега да лапнам нешто денес... цела среќа што ставија тоа прегледување на снимка па се виде дека бенфика прими гол од офсајд во 90 :D
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.305
Поени од реакции
1.789
Абе кое објаснување го иамт овие зошто неможи да се сврзват поќе играчи и екипи во моцарт можеше во последно сеа одам нема евротип невадат играчи се да му ебам морав од марбет да уплатам во најклошарската кладилница со помали хендикепи и поголеми граници
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Абе кое објаснување го иамт овие зошто неможи да се сврзват поќе играчи и екипи во моцарт можеше во последно сеа одам нема евротип невадат играчи се да му ебам морав од марбет да уплатам во најклошарската кладилница со помали хендикепи и поголеми граници
Samo za ova Evropsko e taka, demek sistemot ne gi prifakjal..za evroliga nba mi kazhaa deka ke si bide po staro
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.872
Поени од реакции
4.384
Браво Франција секоја чест успеавте да испаднете у осмина-финале од Германија,па немам зборови веќе какви падови имам последниов период ..................
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.872
Поени од реакции
4.384
Posto germanija so Sreder ne se ekipa.
Еј да екипа,изгубија од Израел од 20 разлика водство ? :) Наброј ми кој друг игра со него освен Воигтман,Бензинг туку така од Баерн и Тајс кој летово отиде во Бостон,и спореди ми ги со составот на Франција :) А ако влагаш на форумов и темава да пукаш сеир,ондак пукај си на др место сеир :))))
 
M

MD_

Гостин
Браво Франција секоја чест успеавте да испаднете у осмина-финале од Германија,па немам зборови веќе какви падови имам последниов период ..................
Франција со ваква тапа игра на ЕП ја изигра на 1.3 да победи ?

1.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom