JimmyFloydBottleBank
Поени од реакции
8.600

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еј, за репликата прееска, на работа бев не можев да ти вратам ама да не се натегаме за небитно. Во ред, знам дека тоа е шанса и за мене е тоа шанса по дефиниција, се согласувам со тебе ама тогаш па ќе паднат во вода муабетите на поголемиот број за против Ливерпул што викаа дека имале зицери, не знам што.
  JimmyFloydBottleBank
  JimmyFloydBottleBank
  Таман работа дека ќе се натегаме резултатот е битен бајо XД
  Углавном некако се напрај прича у темата дека скоро исто шанси имале и ЦФЦ и Јуанјтед,превише ги увеличавте шансите што ги имавте, поготово морав да го цитирам Ставро кој од Фелаини очекувал сигурен гол од таа ситуација ако бил прав шпиц, а он направи максимум фудбалски у таа ситуација
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Ilumious
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom