Кладилница (Генерална дискусија)

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Кој му кур бе со Шкендија..што се случува по демоните за 3 минути Победа во Тетово му ја сврти од 2-1,2-3:facepalm:..кај ги најдов да му ебам све..ја местат 7+ или курташак си играат?..срамота е бе од оние умрените да изгубат..Благоја Гешовски со стомак како 6 месечна трудница му даде гол:facepalm:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.141
Поени од реакции
37.308
Вилареал вечер голем кец, 1.90 коеф. Првите 2 кола од сезоната им беа гостувања и беа размонтирани, особено кај Сосиедад кој е бесен оваа сезона, единствени со Барса со максимален број бодови.
Го сврзив јас со Билбао 1 и Лион 1. Коеф 4.70 на 10 евра.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Го фаќам Билбао т1 2+ на 1.80 и умрените Шкендија на минимален коефициент ме паѓаат,неможам да разбрам како е можно од Победа да губат бе,со Пелистер ги гледав тешка беда беа неможеа кутрите топката да ја префрлат сега во Тетово 3 гола му стегнаа:facepalm:..како е можно бе..срамота е вака да местат ,резил..да ми еби пес мајката уште еднаш ако изиграм Фиромско првенство ѓубриња местачки..
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Не знам дали си нормален човече..Боксот бил потежок од ММА?...ти мајтап прајш?..не е нормално ова да го мислиш да го пишуваш и ..не е нормално човече не знам како е можно Боксот да е потежок од ММА..не разбирам навистина..остави го тенисот на страна бидејќи џабе ќе се докажваме ама за ова не знаом дали е можно да си сериозен
Затоа големиот Мекрегор во одлична кондиција како ММА фајтер, умре после 3 рунди против 41 годишен пензионер кој две години немал борба, ниту пак тренирал сериозно за оваа. Дека ММА е многу захтевна.
Џониспертиза на дело.
Џони Русевски, Џони Парлов, Џону Кубрат Пулев, Џони Валуев, Џони Шогун Руа, Џони Емелианенко, Џони Силва, Џони Вердум, Џони Мистерио, Џони Undertaker, Џони Сена, Џони Ортон.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Da ti ebam Marsejot...[DOUBLEPOST=1505077523][/DOUBLEPOST]@Riddler Nekoj hokej za utre ?
 
Последно уредено:

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Tesko kolo a i bez net sum denojve dek ovde edno nevreme i nemat po5 dena net ke pisam za 30 min[DOUBLEPOST=1505133753][/DOUBLEPOST]Ska 1&6+ 2 koef ovie ocaj se lada drugo negleam so bi izigral losi paroj
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom