Кладилница (Генерална дискусија)

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.365
Поени од реакции
10.786
Е рекла казала муабет е ова, ја очекував 5 страни да се тера муабетов ... :D
Ако има нешто вакво сигурно навремено ќе објават, нема зашто да паничи Lowe..
Ќе затвораат само не се знај кога :D
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802


Chomutov 4.5+
SpartaPraga 4.5+
Poprad 4.5+
FrankfurtLowen 5.5+
Siegen 3+
Crusaders 3+
Koef 13+ uplata 500den


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Еј што ми се случува моментално.:pos:Изиграв тикет во живо во моцарт,Ла Риоха 51,5+,Карпош 155,5 + и Бемелменанс-Албот 22,5 +. Моментално уште тенисот го чекам,а оди добро(4-6 *5-3).Е сега проблемот е што гледам тикетот е поништен.:shok2::чда:

Нешто ги мачеше вработените,изгледа беа во дупка според муабетите што ги правеа и 100% сум сигурен дека го имаат сторнирано тикетот ко бајаги нема да влезе.:boksix::boksix::boksix:

Нека земе Бемелманс уште еден гејм,па да видам што ќе кажат.А нема грешка во тоталите,саглам си беа.

Уште ваква работа немав искусено во кладионичарскиот живот.:ROFLMAO:
:popce::popce::popce:
Грешка си, во Моцарт никогаш нема да ти сторнираат тикет само затоа што нема да влезе, можат да добијат казна за сторниран а предаден тикет во моментов. Едино треба да е некој без грам мозок што работел таму. Проблемов кај твојот икет е друг, изглеа проблемот е кај ракометот што си го играл. Летово работев во Моцарт и доста проблеми знаеше да прави играњето ракомет во живо. Ако тикетот во нормални услови излегува за 5-10 секунди, некогаш се дешаваше и по минута време да го држи и тука како вработен знае да те фати паника, па ќе падне граница или ќе се смени коефициент и инстиктивно можеш да го сторнираш тикетот.
Добитен ти е тикетот ако ти е сторниран а е кај тебе. Грешка на вработениот е, во тие случаи вработените од свој џеб мора да те исплатат.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Франција т1 3+
Португалија 5+
Холандија 1-1&2+
и се мислам дали да ја играм Швајцарија 2.. унгарциве се ептен тапи во последно време а швајцарциве се доста добри само некако голем коеф е очекував 1.7-1.8 да е..
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Belgia-BIH 2

Pa neka ide vaka za proba na positno, sekako Belgija mi se nadvor od forma :)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.365
Поени од реакции
10.786
Франција т1 3+
Португалија 5+
Холандија 1-1&2+
и се мислам дали да ја играм Швајцарија 2.. унгарциве се ептен тапи во последно време а швајцарциве се доста добри само некако голем коеф е очекував 1.7-1.8 да е..
Оди тогаш на Х2 Швицарска. 1.35
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Се вртат датуми како 10/11 Октомври
Јас го прашав тој што работи,ама очигледно и тој не знаеше точно ама спомна за 2-3 недели клучот дека ќе го ставаат.
Во Гостивар не се штампаат ни допуни,ни бел билтен.Има по некој билтен само.Во другите градови не знам како е .

Имаше добри игри матер им ебам,кај најдоа да затворат.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Јас го прашав тој што работи,ама очигледно и тој не знаеше точно ама спомна за 2-3 недели клучот дека ќе го ставаат.
Во Гостивар не се штампаат ни допуни,ни бел билтен.Има по некој билтен само.Во другите градови не знам како е .

Имаше добри игри матер им ебам,кај најдоа да затворат.
Во Охрид ја затворија пред 20-25 дена испродадоа све од внатре и го ставија клучот.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.830
Ќе затвораат само не се знај кога :D
Сите ќе ги затворат. Некои порано некои после. Никој не работи вечно.

:D
И стварно како бе вака од нигде никаде ја затворија? Нема логика без најава без причина без ништо..нека даде русинот на некој друг нека му ја работи све му еам, најјака кладилница у мкд ќе затвараат :(
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Francija , svedska i holandija site da tepet i pomalce od 5 gola na utakmica da imat

Sent from my thor using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom