Кино сали во Македонија (Cineplex, Шминеплекс и се останато)

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.437
Поени од реакции
4.851
Купување карти само на лице место.
Инаку имам една карта гратис :) Од кај ми ја дадоа поим неам, ама ќе ја искористам :)

Едит: Услов за Црна картичка сега се 15 билети. Малку тешко за стигање, ама ќе видиме :)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.144
Поени од реакции
22.220
Бил некој вчера завчера во Cineplexx со кола? Функционира уште бесплатен паркинг ако идеш в кино? Или како е од 7-8 саат па натака, дали уште важи плаќаш само за 1 час?
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.711
Поени од реакции
2.059
Денес ми стига мејл:

Што велиш за петок, добри филмчиња, кино, одлична цена?

Испланирај си го овој петок, 09. октомври, дојди во Cineplexx од 19:30 - 22:30ч и гледај филм по цена од 150 ден.
Дополнително ќе те наградиме и со ДУПЛИ ПОЕНИ на твојата CBC картичка.

FRIDAY MOVIE NIGHT

Полош тајминг не можеа да одберат, абе беспари да ми давате сега не идам :ROFLMAO:
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
3.580
Поени од реакции
4.153
Денес ми стига мејл:

Што велиш за петок, добри филмчиња, кино, одлична цена?

Испланирај си го овој петок, 09. октомври, дојди во Cineplexx од 19:30 - 22:30ч и гледај филм по цена од 150 ден.
Дополнително ќе те наградиме и со ДУПЛИ ПОЕНИ на твојата CBC картичка.

FRIDAY MOVIE NIGHT

Полош тајминг не можеа да одберат, абе беспари да ми давате сега не идам :ROFLMAO:
Затоа и даваат, ретко кој им иде сега. :LOL:
 
На врв Bottom