Кајгана миленичиња

Член од
15 февруари 2006
Мислења
31
Поени од реакции
1
Acid напиша:
Бескорисни мали животињчиња кои џабе трошат кислород.
Инаку, не можам да ти помогнам.

Јас само знам да ги убивам, не да ги чувам.

Не трошат они џабе кислород ти трошиш дегену искомплексиран,те жалам кој знае колку си грд и колку мало куре имаш па што тие твои ебани фрустрации мора да ги манифестираш преку убивање на мали беспомошни животинчиња.Лопато ни една селска!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.415
Eleonora_cat напиша:
Не трошат они џабе кислород ти трошиш дегену искомплексиран,те жалам кој знае колку си грд и колку мало куре имаш па што тие твои ебани фрустрации мора да ги манифестираш преку убивање на мали беспомошни животинчиња.Лопато ни една селска!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ти ебена си? :blabla::pos:

Се извинувам за оф-топикот, може да продолжите со дискутирање. :)
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
обожавам мачки .. а ги немам .. ми бегаат од дома :(
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Ако се мачки мали домашни миленичиња ондак што би биле големи лавови, тигрови или , па може и некој крокодил

инаку имав јас три црвеноушести желчиња кои поради суровите услови за чивот кои им ги приучтив поради финансиски проблеми , пуштија душа и и се вратија на природата во форма на мртва органска материја.
Инаку кога биимал услови би сакал да чувам и желка и гуштер некој
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Јас си имам папагалче (тигрици) трето ми е овоа!
Абе по научен папагал од мојот нема!
Цели реченици склопува!
Ќе го пуштам да лета му викам Чико и одма на рака ми иде!
ЕЕЕЕеј јас сум тренер за папагали!:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

LadyPatron

Temptation
Член од
23 март 2005
Мислења
268
Поени од реакции
3
Jас имам една дџукелка,ама многу си ја сакам Саши,имам и рибички,само што од 25 имам еден мажјак и растур прави,три рипки сега имам бремени.Дома имам мачка Арап,црно катран,и него си го сакам многу,оти ко е гладно се преправа дека е болно и кашла:)а би сакала да имам еден пантер:)
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
LadyPatron напиша:
Jас имам една дџукелка,ама многу си ја сакам Саши,имам и рибички,само што од 25 имам еден мажјак и растур прави,три рипки сега имам бремени.Дома имам мачка Арап,црно катран,и него си го сакам многу,оти ко е гладно се преправа дека е болно и кашла:)а би сакала да имам еден пантер:)
Внатре кај тебе џунгла!:ija::icon_lol::ija:
 
Член од
28 јануари 2006
Мислења
260
Поени од реакции
2
ThA-BiTcH напиша:
Ок, не знаев каде да ја отворам темава па тука ми се виде дека е најдобро.
Вака...
Денес си купив хрчак,
и не знам како да го чувам.
Има некој хрчак за да ми каже со што да го ранам, колку пати дневно, колку количински...
Се што знаете за овие животинки да ми кажете.

Благодарам.

П.с Глувчето се вика Мици, по doti4nata :kez:
eeeej!i ja planiram denovive da si zemam hrcace!mnogu mi e dosadno doma pa bar toa ke go gnjavam!
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Вака...
од како го купив хрчакот почнаа да ми искачаат едни по рацете како касната од комарец, а мн логично дека сеа нема комарци.
Денес прашав и ми рекоа дека тоа е од пилевината, дека во неа има некои термити кои навечер искачаат и се бутаат во мебелот и касаат, пуни биле со крв. Ми рекоа навечер пред да легнам, да угасам светло и по пола саат да упалам и дека по зидот ќе забележам мали животники во вид на триаголничиња биле.
Вие што сте чувале хрчаци, ви се има десено нешто вакво ?
И што друго освен пилевина можам да користам ?
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
ThA-BiTcH напиша:
Вака...
од како го купив хрчакот почнаа да ми искачаат едни по рацете како касната од комарец, а мн логично дека сеа нема комарци.
Денес прашав и ми рекоа дека тоа е од пилевината, дека во неа има некои термити кои навечер искачаат и се бутаат во мебелот и касаат, пуни биле со крв. Ми рекоа навечер пред да легнам, да угасам светло и по пола саат да упалам и дека по зидот ќе забележам мали животники во вид на триаголничиња биле.
Вие што сте чувале хрчаци, ви се има десено нешто вакво ?
И што друго освен пилевина можам да користам ?
nisto...gotova si...ti dojde krajot...sooci se so faktot deka si vecera za nekoi gnasni zivotini huahahha
just kidding...mene ne mi se ima deseno toa...taka da neka se javat poiskusnite so hrcaci :)

kje kazam samo edno...
vrata pet-duvat promaja,pendzerite se skrsheni hahahaha
nema veze...aj brisete me :)
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Ednas edno staro magare ( mislam na povozrasen covek ) na saem gledase edni hrcaci i mislese deka se sarplaninci ama mali zosto vide cena za sarplaninci odozgora ama dikle ne vide deka sarplanincite se od drugata strana na tezgata :kez:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom