dungeon master
Последна активност:
16 јули 2019 во 21:37
Член од:
14 февруари 2006
Мислења:
793
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
65
Албуми:
1
Пол:
Машко
Роденден:
декември 11

Сподели преку:

dungeon master

Милиционер, Машко

хелоу Кајганџии 1 декември 2013

Последна активност:
16 јули 2019 во 21:37
  1. dungeon master
   dungeon master
   хелоу Кајганџии
  2. Toneh
   Toneh
   Си се откажал гледам, штета. Баш сакав да те прашам нешто во врска со сообраќајни прекршоци, вамте-тамте. Здравје. :)
   1. На dungeon master му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Slash-
   Slash-
   Slash e гитарист и јас сум гитарист и он ми е идол.. затоа :)
  4. Slash-
   Slash-
   абе ти тренираш ?

   ако е странски збор што треба да се напише на латиница тогаш напиши на латиница.

   сакаш да се потпишам Сласх или Слеш ? ццц :tapp:
  5. Slash-
   Slash-
   естетски не изгледа убаво латиницата :)
  6. dungeon master
   dungeon master
   Ај бе не зезај, профилов ми го посетиле 3000 души ?
  7. Slash-
   Slash-
   а зашто не пишуваш кирилица ?
  8. Tonchie
   Tonchie
   Ми текна дека едно време имаше фотки од тебе по форумов, па после удри на масовно бришење, и си помислив дека не е арно да те чкрапнам.
  9. Nemiseverue
   Nemiseverue
   Само се зезав, ќе го избришам секако мислењето... можеш и ти твоето... :)
   :helou:
  10. Спенсер
   Спенсер
   шефе,ти беше сообраќајна полиција??? дај амблем некако да ми даеш бе...
  11. Ханзо
   Ханзо
   Јас мислев со Mad Maxx дека сте редовни таму, ама гледам него го нема на форумов во последно време. Само еднаш имав отидено на Камник порано, па не знаев како одат процедури, цени, итн. Шибнав во саботата едно кутивче за М 48, мераци. :) А на Микеи редовно одам, имаат доста добар избор на пиштоли таму, затворено стрелиште е инаку, за пиштол.
  12. Ханзо
   Ханзо
   Здраво зандана мастер, имам прашање ил две. Имаат М48 на Камник? И ако да, колку чини муницијата?
  13. X_Tina
   X_Tina
   Фала на предлогот, ќе ја проверам кога ќе имам време. Поздрав
  14. Спенсер
   Спенсер
   да те прашам нешто...каде може да појдам да пукам со другари??? 15/16год имаме....на камник или???пуштаат под 18 или слабо??со родител ако појдеш??
  15. RAYTHEON23
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  декември 11
  STROGO DOVERLIVO

  Filmovi, strelastvo i zenski