dungeon master
Поени од реакции
18

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Си се откажал гледам, штета. Баш сакав да те прашам нешто во врска со сообраќајни прекршоци, вамте-тамте. Здравје. :)
  Slash e гитарист и јас сум гитарист и он ми е идол.. затоа :)
  абе ти тренираш ?

  ако е странски збор што треба да се напише на латиница тогаш напиши на латиница.

  сакаш да се потпишам Сласх или Слеш ? ццц :tapp:
  Ми текна дека едно време имаше фотки од тебе по форумов, па после удри на масовно бришење, и си помислив дека не е арно да те чкрапнам.
  Само се зезав, ќе го избришам секако мислењето... можеш и ти твоето... :)
  :helou:
  С
  шефе,ти беше сообраќајна полиција??? дај амблем некако да ми даеш бе...
  Х
  Јас мислев со Mad Maxx дека сте редовни таму, ама гледам него го нема на форумов во последно време. Само еднаш имав отидено на Камник порано, па не знаев како одат процедури, цени, итн. Шибнав во саботата едно кутивче за М 48, мераци. :) А на Микеи редовно одам, имаат доста добар избор на пиштоли таму, затворено стрелиште е инаку, за пиштол.
  Х
  Здраво зандана мастер, имам прашање ил две. Имаат М48 на Камник? И ако да, колку чини муницијата?
  Фала на предлогот, ќе ја проверам кога ќе имам време. Поздрав
  С
  да те прашам нешто...каде може да појдам да пукам со другари??? 15/16год имаме....на камник или???пуштаат под 18 или слабо??со родител ако појдеш??
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom