Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

Член од
15 август 2009
Мислења
70
Поени од реакции
1
:pos2::pos2: неам проблем со емитувањето на утакмици бидејќи си иам ресивер и иам канали како Премиер,Скај Спорт,Сентанта,Канал +....
Блазе си ти...
Но ние мораме да чекаме на 5-ка... Па и тие си имаат ресивер ...
ВИДИШ конечно и мене ме разубедија имаат чиста слика барем (така ми изгледа) од Барца-Рубин...

Браво браво 5-ка
Конечно да ме демантирате и со задоволство го прифаќам сето тоа, а воедно и извинување (не за сите натпревари нели) :vozbud:
 
К

кременко

Гостин
хехе уште еднаш пак барса нека ја даваат , брао одличен фудбал глеавме ,добро резилење на барса , напред 5+:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
1.043
Поени од реакции
182
Аз Алкмаар - Арсенал 0:1 (според Филе во живо на канал 5, 10тина минути откако завршија натпреварите). Нема везе бе, се случуваат грешки. Гулабот што им носи информации закаснил малку.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Како кажаа дека се вика фирмата што ги изработила тие знаците и како да ги најдам на фејсбук?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ми се сере од коментаторите. и снимката мизерија. упм!
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.874
Поени од реакции
8.728
Ке пренесуваат 2 натпревари Ајах - Динамо Загреб и Клуб Бриж - Партизан.
а шо е фората!!! секое коло Партизан и Динамо, зашо на пример едно коло не го дават Левски каде што ќе го гледаме нашиот Дарко Тасовски, па претераа со Партизан и Динамо има и подобри утакмици
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
а шо е фората!!! секое коло Партизан и Динамо, зашо на пример едно коло не го дават Левски каде што ќе го гледаме нашиот Дарко Тасовски, па претераа со Партизан и Динамо има и подобри утакмици
Абе па фаризам и Динамо ги даваа затоа што са од Србија и Хрватска..!:toe:
 
Член од
15 август 2009
Мислења
70
Поени од реакции
1
Кај прочита ова? Да знам ако има на ТВ фа си седнам на пивце ако не пред комп и стрим јбг :toe:

Стварно бре луѓе кај прочитавте за 5+ ??????
нема на телетест нема на нет !!!?????

А од кај ви инфо за Лига европа шо ќе пренесуваат????
Кај ги наоѓате овие информации .... ја неможам да најдам ништо ????

Ај пратете инфо (линк) или нешто слично ....

УПССССС....
Овие на 5-ка сега на спортски вести најавија
на 5+ ЦСКА-Манчестер и Челзи-Атлетико Мадри
 

Kajgana Shop

На врв Bottom