Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Леле овој коментаторот полошо коментира и од баба ми !!
 
К

кременко

Гостин
На ова мислев, видете ја СЛИКАТА...таа горепосочената траса има дополнителна графика за Al Jazeera Sports , ама неготинскиот кретенко и другарчето му...едноставно не го разбираат тоа...
И дај прекиенете да се занимавате за мене, кај сум работел , кај работам...или Филе дали знаел шти е Google или Livescore...глејте си пиперките и фрустрациите , и остајте ги добронамерниците да џапнат некој добар предлог кој може да се употреби
Поздрав
uf da te ruckam , lazi nekoj drug ne nas
:back: :back:
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
82
Поени од реакции
5
Де јави му на Зедорф да коментира, како што треба.
Неам доволно постови за PM, Но еве овде..
Извинување прифатено, само сепак...со некои работи човек не се заебава...хендикеп, говорна маана, лични имиња...можеш да кажеш дека не ми ја сакаш емисијата, начинот на работа, се...ама она навистина ме погоди

Поздрав,
Иво
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Неам доволно постови за PM, Но еве овде..
Извинување прифатено, само сепак...со некои работи човек не се заебава...хендикеп, говорна маана, лични имиња...можеш да кажеш дека не ми ја сакаш емисијата, начинот на работа, се...ама она навистина ме погоди

Поздрав,
Иво
Ептем ќе забегаме, ако почнеме за тоа :) а ако мислиш дека сум човек кој се заебава си сите тие работи кои ги наведе... прочепкај малку низ моите постови, бар за тоа сум искрен и навистина ги мразам таквите шеги.

Е сега, за име Божјо кажи му да смени Зедорф со Сидорф.
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
82
Поени од реакции
5
Ептем ќе забегаме, ако почнеме за тоа :) а ако мислиш дека сум човек кој се заебава си сите тие работи кои ги наведе... прочепкај малку низ моите постови, бар за тоа сум искрен и навистина ги мразам таквите шеги.

Е сега, за име Божјо кажи му да смени Зедорф со Сидорф.

Зедорф се изговара , 100 & - го слушав холандскиот коментатор , а тој е Холанѓанец, нели?
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Зедорф се изговара , 100 & - го слушав холандскиот коментатор , а тој е Холанѓанец, нели?
Хехе, арно ко така, ама ај сега нека почнат сите да ги викаат онака како што се изговараат во нивните матични земји... ќе биде малку, чудно нели.
 
К

кременко

Гостин
Хехе, арно ко така, ама ај сега нека почнат сите да ги викаат онака како што се изговараат во нивните матични земји... ќе биде малку, чудно нели.
друже прв пат дотичниот господин да има нешто точно кажано(зборам за иво) ние сме навикнати на сидорф за тоа и малце чудно е
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
Зедорф се изговара , 100 & - го слушав холандскиот коментатор , а тој е Холанѓанец, нели?
ај добро можда и така се изговара на холандски ама ја колку што знам треба на македонски типот да коментира :toe:.а за тој алехандер александре александар(пато се мислеше) и на крај па уште вика може како сакате :pos2:
:tapp:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Секој што ке ја земе топката одма се возбудува паника крева леле...а???:nesum:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Коментатор. Поет. Уметник. Со стил.
И веќе фудбалот не е само спорт.


Каков човек значи. Не ми се верува дека тоа беше коментатор за фудбал. Ај да не кажам дека не го бива, ке кажам дека не е за фудбал. Ако решат некад Канал 5 да прават пренос на уметничко лизгање е тогаш треба да стапи на сцена младичов од вечерва.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
1.Ерик де Блекере
2.Бран де Блекере

и ајде да му го одгатнеме вистинското име на судијата,ФРАНЦ де Блекере.
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Утре која утакмица ќе ја пренесуваат од Европа Лигата?
 
В

Вори

Гостин
Значи срање коментаториве..
Овој што коментираше Челси беше за нигде..мизерија.
Мислиш на театар е човеков..ни да викне за гол,ни за некоја акција,ни за шут.
На момент помислив дека гледам некој филм,а не натпревар од ЛШ.:pop:
 

The Dude

Лајно
Член од
25 мај 2009
Мислења
502
Поени од реакции
321
На коментаторов под итно да му се пресечат гласните жици.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom