Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Пејо, прав си :)

Него, Иван С. Мирчевски, та и Филе (со кој се надевам дека ќе пијам пиво во понеделник), јебо ве (другарски) ама шејп ап :) Дегутантноста е сеприсутна. Сепак, не е таа причина за генерализирање... Причините лежат во друго и не е фер да се земе еден пример и да се аплицира како ултимативен, додека нема желба , обид за слушање на повеќе мислења.

Мене искрен, најискрен да бидам, ме заболе малиот ако немам ексклузивни информации - се додека причината за тоа е нечија револтираност од одреден член. Ова е форум бе бате, секој може да се регистрира и да напише што сака... Додека официјалните лица проследат се, навредата може да запече и - да е касно.

Ама ако навистина си ти Иван Мирчевски, значи човек и маж во години, неподложен на ПиЕмЕс испади или нечуван во стаклено ѕвоно, нема да ти пречи слушање на една искра од пламенот наречен Глас на народот, доколку целта ти е подобрување на квалитетот.

А ако сакаш примадонски статус, па шо и да биде, како и да изгледа, да се запегла зад некакви пријатни за твоите уши зборови, тогаш комотно оди на друг портал/блог/форум/кајкурсакаш.

Можеби и не си виновен доколку виртуелата ти е на некој начин неблиска, но сепак... Ало, човек во години си :) Најпријателски ти пишувам, од желба ова што канал 5 добро го почна да продолжи... Сфати дека има деца (компјутер за секој клинец е владин проект) кои деца се дел од твојата(ваша) публика. И иако нема да ти се допадне мислењето, уважи го како присутно.

А ако се најде погоден од „спрдавањето“ со С. , пак не се поставувај на некое далкеу повисоко ниво од кое би требало да зборуваш, како активен член во некоја дискусија. Едноставно, некој од немарност може да погреши. А ти не мораш баш да го испеналиш поради што тој некој бил некултурен и си дозволил да искоментира на некаков начин јавна личност која ја гледа на тв 15 години.

Смирено, и ти гарантирам дека тука ќе најдеш/те извори кои можат само да ви помогнат за подобрување на квалитетот. Ама за тоа, ќе мора да се мине и низ плевелот. Кој ќе каже поинаку, ќе излаже.

Добра ноќ и многу успех.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.677
Поени од реакции
5.304
една пофалба до канал 5 супер ги врши до сега преносите , само мала замерка за хајлајтите што ги даваат (закаснување , тонот од утакмиците у позадина , итн. али ќе се среди и тоа не е некојси проблем ) иначе филе интересен си и убаво што тебе те избрале за водител на ова емисијава што ја давате пред ЛШ ,
и едно прашање до тебе филе ,секоја емисија носиш различни дресови ќе носиш ли барем еднаш на Реал дрес :) пошто глеам се фалиш секоја емисија како си навивал за барса , а иначе од кога почна да навиваш за барса нели до вчера беше за лацио , или виде сеа не им иде па ај за барса , немој после да почнеш за Реал да навиваш кога ќе освоиме се ;):salut:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
една пофалба до канал 5 супер ги врши до сега преносите , само мала замерка за хајлајтите што ги даваат (закаснување , тонот од утакмиците у позадина , итн. али ќе се среди и тоа не е некојси проблем ) иначе филе интересен си и убаво што тебе те избрале за водител на ова емисијава што ја давате пред ЛШ ,
и едно прашање до тебе филе ,секоја емисија носиш различни дресови ќе носиш ли барем еднаш на Реал дрес :) пошто глеам се фалиш секоја емисија како си навивал за барса , а иначе од кога почна да навиваш за барса нели до вчера беше за лацио , или виде сеа не им иде па ај за барса , немој после да почнеш за Реал да навиваш кога ќе освоиме се ;):salut:
Ја ке ти одговорам на болдираново пошто го пратам филе од поодамна, а и имаме ист вкус во поглед на тимовите, со сигурност ти тврдам дека одкако е на телевизија секогаш изјавува дека е фан на Лацио и Барса а од репрезентациите Аргентина :helou:
 
Член од
15 август 2009
Мислења
70
Поени од реакции
1
Знае ли некој што ќе даваат 5-ка и 5+ во вторник и среда
ЌЕ ИМА ЛИ ВООПШТО ПРЕНОС не пишува никаде
нити txt ниту web никаде алооо ....
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
Утре: Ливерпул-Лион на Канал 5,а на 5+ Штутгард-Севиља..

Задутре: ваљда ЦСКА-Манчестер Јунајтед,Реал-Милан и Челзи-Атлетико :)
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
62
Поени од реакции
44
Утре: Ливерпул-Лион на Канал 5,а на 5+ Штутгард-Севиља..

Задутре: ваљда ЦСКА-Манчестер Јунајтед,Реал-Милан и Челзи-Атлетико :)
Abe ajde ovoj studgard - sevila ne po interesen od Barca-Rubin
napravite rokada
ovoj sigurno studgard - sevila 99% 0-0 ke zavrsi :( :( :(
 
К

кременко

Гостин
па барса ако ја даваат секое коло ,ептен ке биди глупо.а штутгарт-севиља е после ливерпул-лион нај интересна утакмица

конечно добар избор
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
:pos2::pos2: неам проблем со емитувањето на утакмици бидејќи си иам ресивер и иам канали како Премиер,Скај Спорт,Сентанта,Канал +....
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Од сигурни извори, утре на 5+ ќе ја даваат Бордо - Баерн Минхен, и претходно ЦСКА - Јунајтед, за денес не знам.
 

Nekoj IksDe

Челзијаш
Член од
17 септември 2009
Мислења
495
Поени од реакции
9
значи со сигурност не ја даваат Челси-Атлетико М. а...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Со Барса веќе го отекоа, има и подобри мечеви од овој на Канал 5 плус, Барса - Рубин . :toe:
 

Nekoj IksDe

Челзијаш
Член од
17 септември 2009
Мислења
495
Поени од реакции
9
Со Барса веќе го отекоа, има и подобри мечеви од овој на Канал 5 плус, Барса - Рубин . :toe:
денес Барса ќе ги даваат на 5 плус?
Љубопитен сум дали овие од канал5 и 5 плус не ги дале 1 Барселона? Јас колку шо се сеќам сите пати ги давале така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom