Bavarec
Поени од реакции
893

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • друже ти беше ли на собиров ако беше дај линк од сликиве
  Bavarec
  Bavarec
  Да да ќе ги ставам на фб профилот за 10-15 мин
  bayern_fan
  bayern_fan
  daj kazi ime prezime da te adnam ili prati link
  Bavarec
  Bavarec
  blagoja grozdanov

  sega uploadiram
  М
  Од првава постава кој не отпатува/нема да игра со Сити ? ај пиши побрзо да знам ми треба за ливче ..
  Bavarec
  Bavarec
  Крос и Робен сигурно, не ни отпатувале. Другите не се знае иако не ми се верува Рибери и Милер да ги замара...
  У Германија не смееш да симнуваш торенти?? Ајдеее :)
  I
  Ilumious
  omg албумите да ги купел оригинал немало толку да го фати :pos:
  Bavarec
  Bavarec
  Јуп. Сега знаеме :Р

  Не знам дали е „пракса“ да ги фаќаат сите ама страв лозје чува и најголем дел од луѓево што ги имам прашано ми рекле „да не си играм“ со такви работи.

  Само од јавни мрежи може да се проба... Ама не ми се седи во кафиќ 4 саати док се симнува нешто нормално.
  I
  Ilumious
  Добро сепак тоа е Германија, стандардот е висок а и моралот богами, сум била таму на натпревари често, ко роботи се луѓето, ко у нов универзум да си :)
  Знаеш пријателе,успеав да пачувам играта,ама сеа имам друг проблем.
  Кога ќе одам во он-лајн се добро,ама не се прикажуваат серверите :(
  Да не знаеш како да го решам тоа? :)
  G
  Пиши кај мене за да ти пуштам аватар, тајтл и потпис. Подобри бевте, ама то е, не оди секогаш подобриот понатаму. Спортски поздрав. :smir:
  P
  Уклучи го веќе еднаш тој твој мочан телефон!!!
  Н
  Се договоривте со интерашиве за гледање, или сами ќе бидиме? Не сум во тек.
  Смена на аватар, потпис и тајтл (тоа шо ти е под никот) од вториот двомеч до финалето на ЛШ т.е. од 15.03 до 28.05 . Многу ми се гледаат 6месеци :)

  Договорено? :smir:
  Н
  Прилеп сум, иначе идев посекако. В среда се гледаме
  Н
  Ќе давам крв на тоа акцијата в сабота, така да, мали се шансите да ви се приклучам.
  Н
  Баже, ајде нека ти е среќен роденденот, здравје пред се, другото само ќе си дојди.:)
  И да славиме уште многу титули на "камењава" наши.:)
  Абе чисто онака ми текна да си порачам каталог од Баерн,ама ја избришале Македонија,ај види да не сум јас грешка...

  Утре се собираме за со Леверкузен???
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom