Geordie Boy
Поени од реакции
1.566

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • П
  Мора брат, вакви неписмени дегени ми се најдобри за реметење... Јас да пишував вака во некој албански фан клуб ќе бев доживотно баниран, а вака ништо, пак македончето ќе го јаде...
  Друже а де не играш и Fifa 11 Manager? Ако играш да не знаеш зошто private life е го дава иако е селектиран..?Коа почнуваш со играта го нема..:)
  Друже глеам ти си по Фудбал Менаџеров...Ај објасни зашто ми е пачот уствари и како да сменам темен темплејт да ставам и да бидат оргиналните логоа и дресови?
  Ке може да ми пратиш по ПП линкови за Football Manager 2011 за тоа фаците на играчите и ако имаш исто да ми пратиш за логоата на тимовите.

  Поздрав. :)
  абе имав у предвид да напраам за вардар...Ама па шо ке пишуваме на нејзе?Ке треба се на спорт да чекам и затоа се премислив...
  со наполи играм,ама слаби ми се.........го зедов овој Trochowski ама не е класичен lm :smir: фала иначе
  брат може некои добри lm и rm да ми кажеш за managerot??? Не мора да се мн. млади,некаде 24-25 години.Јас сеа почнувам 2010-2011 и уште таму ми фалат добри играчи :toe:
  Е друже,нели имаше некој македонски форум поврзан за ФМ?Ај ако може линк(ако има).
  Голмани : Капрически Никола, Трајаноски Александар - Беличко, Шопоски Војо

  Одбрана: Лескароски Дејан (DC), Мартиноски Александар,(DR) Лескароски Ристе(DR) Христов Јовица (DC), Ралески Благојче (DL), Лостоски Трајче (DC), Димоски Кирче (DL), Војдиноски Игор (DC)

  Среден ред: Димоски Христијан (MC) Далчев Љупчо (MC) Грујоски Антонио (AMC), Талески Зоран (MC), Стојкоски Игор(MC), Китаноски Владо(MC), Биневски Љупчо (MR), Митрески Борче(ML), Бакулески Александар (ML), Јованоски Горан (DMC)

  Напад: Маркоски Никола (F), Котески Христијан (F), Китрозоски Јован (F)

  e sea za godini nemozev da najdam pa neka se random (ama skoro site se mladi decki)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom