Како се запознавате со женски/машки

Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
gledam,saram,fixiram...napagjam....koj nema muda za priidenje..ke si ostane sam...
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
се нервирам коа ќе пријдам, и ќе видам лицемерие.. затоа некако изгубив муда.. абе да имав репутација, калигула до сеа ќе си го добиеше :) све си у право машко..
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Иначе со задњата шо праев муабет тоа изглеаше вака
Се заглеавме нешо..ок цура..ја викам да дојде ...одвај некако тргна.. онака со показалецот ја викав.
Коа дојде и реков.. со овој прст можам да напраам да свршиш одма,замисли шо можам со цела рака.
Она само напраи "Пффффффффф" преврте очи и си се врати на место:)
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Шо знам... мене ми е некако срам да и пријдам на девојка шо не ја знам... Никако не можам да се опуштам....
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Caligula напиша:
Иначе со задњата шо праев муабет тоа изглеаше вака
Се заглеавме нешо..ок цура..ја викам да дојде ...одвај некако тргна.. онака со показалецот ја викав.
Коа дојде и реков.. со овој прст можам да напраам да свршиш одма,замисли шо можам со цела рака.
Она само напраи "Пффффффффф" преврте очи и си се врати на место:)
Сигурно мислела дека сакаш сеир да и фатиш, а ти сериозен. :pos:

Можеби не била расположена за свршување па ти, можеби и се лоши од тоа, те направила будала (во себе), или па не верувала дека го можеш тоа:icon_lol:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.442
Поени од реакции
7.829
Мене нешо слабо ми иде со жениве, решив наредниве година две да не се пуштам на цура.

Инаку на мсн муабетам со моја добра другарка што искача у сектор и ја прашувам што поѓаволите бараш таму? и она ми вика а бре онака искачам со другарките, ми приоѓаат типци, фини комуникативни, и со тек на време им кажувам дека не сум за нив. А после ми се жали а бре Тони со никој не можам да остварам врска.

Ма сфе се тоа скопјанките кучки, и добар дел од провинцијалките се заразиле со истиот вирус.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Срам ми е да му пријдам на машко. Срамежлива сум многу.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Јас најчесто им велам: Добар ден, здраво, еј, мори, итн.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
80
Поени од реакции
2
najbolji nacin na zapoznavanje poslednive nekolku godini e preku i-net...barem jas sum zapoznala miljon luge;)
 
H

HCL

Гостин
Tonchie напиша:
Инаку на мсн муабетам со моја добра другарка што искача у сектор и ја прашувам што поѓаволите бараш таму? и она ми вика а бре онака искачам со другарките, ми приоѓаат типци, фини комуникативни, и со тек на време им кажувам дека не сум за нив. А после ми се жали а бре Тони со никој не можам да остварам врска.
Токму така! Убаво викаат:Кој бира мастурбира.
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
ajde be ljuge.MUZIIIIIIIIIIIIIIIIII....sto e ova kakvo sramenje ili ova ona..???????????????
ama da vi kazam nesto,i ja se sramev...dodeka da mi tekne nesto: ZENITE GO SAKAT TOA!!!
ama tuka leze i zajakot zavisi kako ke i prijdes!!!!!tuka treba oset i naj vaznato da bides sam sebesi i da nemas strav od "korpi" deka toa e naj golemata kocnica u glaata i ako ja imas taa,zaebi ne ni prijdi,samo ke se razocaras.....
mozev da pisuvam sea prai taka i taka,ama toa zavisi od situacijata tuka treba da bides flexibilen i spontanen...
i ajde sea petok e nadvor na teren i NAPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD.........:music3: :music3:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Caligula напиша:
Коа дојде и реков.. со овој прст можам да напраам да свршиш одма,замисли шо можам со цела рака.
Она само напраи "Пффффффффф" преврте очи и си се врати на место:)
Кучка смрдена!:icon_mad: Шо не и' бапна бокс. Идиоткиња.
Добро, така си праиш инстант селекција и елиминираш све на шо не вреди прст да се арчи, или рака. Рака рече?:icon_eek:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Jас почнувам од "Извенете, колку е саат?" пример ако чекам бус или нешо и лека полека развиваме муабет со многу смеење и кога зборам ја гледам директно у очите, и за помалце од 30 мин. имам тел број. Гоу ми! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom