Fortune
Поени од реакции
182

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Мутава, треба да пишиш на мојот профил, за да видам дека си ми вратила ак не пак!!!
  Ај пак...

  :sport2:  :pos2::pos2::pos2:
  Немам смајлиња за да возвратам соодветно!!!

  Леле ниедна опција за профил не знам кај е.
  Јас добра сум и си ја чекам опцијата за бан од тема. Ми треба за во Мистерии.
  Чудна работа, бааги време ја неам видено на форум.


  ... и ти викам јас видов едни двајца, се караа во мистерии плачат за бан, али не ти кажувам кој се дури не се појави тоа зеленото(он-лајн) под аватарот твој.

  Е сеа, гарант ќе се логира. :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom