Toreador
Поени од реакции
48

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Toredor, blagodaram za poddrskata i tvojot post vo vrska so kultot Skientologija i Dijanetika. Gledam supeer si informiran za potekloto na Dijanetik i Skientologija. Habard ne e nisto povekje od plagijator.

  Smetam deka mora vo Makedonija isto da se organiziraat protesti so vreme. Vakvite kultni grupi uspevaat vo maliu zemjicki kao nasata se dodeka ne bidat javno razotkrieni pred sirokata javnost. Moja molba do tebe e site tvopi prijateli da gi informiras za vistinata za dijanetika i skientologija. Pokani gi na forumot.
  Blagodaram uste ednas!!!
  С
  Јас, ммм, сакам да верувам дека имам повеќе причини за живот од очигледните, покрај се, инспирацијата е најбитна кога се останато ќе те изневери.
  С
  Совршената тежина саншајн?
  С
  Мисје, како сте вие денес? :back:
  Мистер ноу мор кајгана ис бек?
  Буљо... точно е дека име премногу ретардирани луѓе... но, некој мислел на време и стаил опција за игнорирање ;)
  Де бе и ти па. Има и фини дечки.
  Туку и дотичната да не е некаде со вас. И она праве нешто рес'ркшн.
  Sith_Lord седеше до мене па се логираше и ај и ја со него. Сеа се потсетив зашо се немам логирано. Премногу ретардирани луѓе. Overkill :P
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom