Dolphin
Поени од реакции
57

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • абе ти си малоумен иди утепај се и пази што збориш оти јазикот нема коски ама крши коски
  Де да можехме да разговарјаме свободно. Боли ме за Македонија.
  Но нашата свобода е до оградата, пријателју.
  Поздрави !
  Те видов на Министри оф саунд, Охрид на плажа, ама таман да излезам од кола, тебе те снема.
  Ама ај да кажеме дека тоа не е важно. Знаеш што е? Тоа дека се скапа од идање наваму, а еднаш не си згрешил да се јавиш!
  Сега ти е џабе ... имам нов број, па и да сакаш нема да ме најдеш.
  Ќе прашаш дали ќе ти го дадам бројот? Ај ако прашаш ќе видиме ...:pos2::baeh::coffee:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom