Како се запознавате со женски/машки

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
хаха.. а извини, да не имаш запалка?:icon_lol:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Имам бич...*и подава запалка ЗИПО*....а иначе, колку е саат? :D
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Aceva напиша:
Кучка смрдена!:icon_mad: Шо не и' бапна бокс. Идиоткиња.
Добро, така си праиш инстант селекција и елиминираш све на шо не вреди прст да се арчи, или рака. Рака рече?:icon_eek:
Pa zatoa fakjame pichki od studentski domovi,onie sho edvaj chekaat da se omazhat u Skopje,polesen plen se.Ni se smachi od hard2get pichki.
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
mnogu retko prva da prijdam, ne deka sum sramezliva nego navika uvek cekam da mi prijdat... ako mi se dopaga nekoj ke se frckam natamu navamu, ke frlam pogledi i ke cekam toj da mi prijdi ...a ako ne mu teknuva a mnoooogu mi se dopaga onda zimam cigara od drugarka mi ( bidejki palam cigara samo koga sum pijana ili eve vaka vo vakvi slucaevi ) odam i prasuvam dali ima zapalka....i zapocnuvame muabet....samo ednash mi se ima sluceno prashuvam dali ima zapalka , a toj ladnokrvno mi veli ne , ne sum pushac i tolku si se zavrte nastrana :icon_eek: :( posle ovaa nekoe vreme izgubiv volja na toj nacin da priogam :icon_mrgr
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
schtranga напиша:
samo ednash mi se ima sluceno prashuvam dali ima zapalka , a toj ladnokrvno mi veli ne , ne sum pushac i tolku si se zavrte nastrana :icon_eek: :( posle ovaa nekoe vreme izgubiv volja na toj nacin da priogam :icon_mrgr
a so da kazam ja naprimer ne ednas nego 201 ednash mi se ima deseno nesho takvo :)
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Aceva напиша:
Кучка смрдена!:icon_mad: Шо не и' бапна бокс. Идиоткиња.
Добро, така си праиш инстант селекција и елиминираш све на шо не вреди прст да се арчи, или рака. Рака рече?:icon_eek:
Ауу, радикално... После велите као не требало да се мава на жени, греота биле.... :pos::pos:
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Вечерва запали...добровечер јас сум димитар......со насмевка нормално

и Тако то....девојката се вика ________ учу во ______________

и има многу многу меки усни.....
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Ви сеа Спукс, шо ме праи мене нервна.
Луѓето ги делам на неинтерсни (тупи) и интересни (вреди да се проба). Коа си помлад и поентузијаста, не моеш баш од прва обсервација низ затворена или отворена просторија за забава да видиш кој има облаче над главата - мораш да тераш со обиди и грешки. Втора младалачка илузија е - и да налеташ по грешка на тупаче, се обидуваш да се убедиш дека можеби има нешто тука, наместо хитно да се свртиш и да тераш работа.
Калигула нашол ефикасен систем да изренгенише тупавост. Мене да ми пријде така човек, го женам на лице место и му ги превзимам сите обврски. Ама, коа тупавост се курчи уше одозгор (независно дали е машко или женско) и вика пфффф на креативна доскочица треба да му се стави истото до знаење - со негов материјал и метод, за да сфати.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Obicno vo kafici i niz skolo ako vidam nekoj sto mi deluva simpaticno, kje se rasprasam za nego i kje me zapoznaat negovite drugari.Ali ova e poretko.
Najcesto kje mu pobaram upaljac ili ako mu go imam brojot kje mu titnam ili pratam poraka, i koa kje se javi kje recam "AH, EDNA DRUGARKA PRESKA ZVONESE OD KAJ MENE,SIGURNO ZA TEBE BILO.A KOJ E NA TELEFON?"
heheheh ednas mi ima uspeano i uste od vreme na vreme se muvam so tipot :)
Ima mnogu nacini da se zapoznaes so nekoj, ali treba da bides pohrabar i da ne se plasis ako te otkaci.Ne e edinstven kako i da e :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom