Dimitarc
Поени од реакции
19

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Хахахааааааааа, така е бе сине... :pos: Ајде сеа да те видам у темата за Хавана. Искрено да ти кажам, ја не сум задоволен, многу бе гужва да го ебам, ја сум поише за ВИП и џет сет локации :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom