Како до најјаките девојки?

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
abe lugjeeeeeee...alooooooo.Pa kakvi se be tie jaki pichki koi nemaat samite skrshen denar u dzeb ili pak dobra kola...a se lepat za sekoj sto ke im pokaze nekoe evro? Ebati takvi pichki! Sto ke vi se samo ne mi e jasno???!!!
Da bile zenski "na mesto"..i da imaat formirano imidz na "jaka zenska", nema da se lepat za prviot koj ke naide so podlabok dzeb.Nego ke gi biraat lugjeto so koi ke se bidat po nekoi drugi kriteriumi.
A takvite "JAKI ZENSKI" koi se palat na dobri koli i na ponekoja parichka ustvari (barem spored mene)..ne se jaki pichki nego najobichni KURVI!!!

Handsome напиша:
Ednas ke izlezes ke se rasfrlas so po nekoe evro i eve ti jaki p**** okolu tebe.
hahahahha...e bash se jaki.Pa takvi pichki moze sekoj..ama bash sekoj da gi ima. A so samoto toa ne se vece "jaki zenski"
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
decki so muabetive do najjaka zenska nema da doete...ustvari do nikakva zenska nema da doete zatoa stanete malce od pc i ne prajte muabeti u prazno :)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
хахах убаво им кажа...
али добро, сепак ова е форум, и е место за муабет и размена на мислења нели?:icon_lol:
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Pa toa si e tvoj stav za jaka picka. i bar ja mislam deka sekoj treba da si ima svoj no vo glavno se slicni.JAKA PICICA:
-Jako telo(gaz,nozi,cici,stava)najcesto plava,sexy lice, sexy odnesuvanje,flert da te izvadi od pamet(ili da ti izvadi pari):) i vo glavno toa.Barem spored mene

_____________________________

GIVE ME MONEY CALL ME HONEY :eek:jea:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
ThA-BiTcH напиша:
хахах убаво им кажа...
али добро, сепак ова е форум, и е место за муабет и размена на мислења нели?:icon_lol:
da de...ali ja im davam sovet,mislenje deka so muabetov so go praat do devojka nema da dojdat sigurno :)
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Za doti4nata:
pa so raspravame nie ovde samo si :zid:
Ako znaes kako do jaka picica kazi,ke probame pa ke ti dadame rezultati :

_____________________________

GIVE ME MONEY CALL ME HONEY :eek:jea:
 

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
Handsome напиша:
Pa toa si e tvoj stav za jaka picka. i bar ja mislam deka sekoj treba da si ima svoj no vo glavno se slicni.JAKA PICICA:
-Jako telo(gaz,nozi,cici,stava)najcesto plava,sexy lice, sexy odnesuvanje,flert da te izvadi od pamet(ili da ti izvadi pari):) i vo glavno toa.Barem spored mene
pa ok...i neka e "jaka pichka" bash spored tvojata definicija! Sto ce i e onda nekoj kopilj so dzeb do kolena...so ne znam kakva kola so....
Ako e bash tolku jaka zgodna cura ke moze da go ima sekoj sto ke go posaka...ama NEMA DA DOZVOLI NEA SEKOJ DA JA IMA ZA PO NEKOJA PARICHKA!!!!
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Handsome напиша:
Za doti4nata:
pa so raspravame nie ovde samo si :zid:
Ako znaes kako do jaka picica kazi,ke probame pa ke ti dadame rezultati :

_____________________________

GIVE ME MONEY CALL ME HONEY :eek:jea:
awe nema da ti kazuvam nisto posto mislam deka sekoja devojka ima razlicen vkus taka da moze moeto mislenje ne se sovpagja so mislenjeto na taa so ti se svigja pa da ti napraam frki,pa da me kolnes i slicno :pos: :pos:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
doti4nata напиша:
decki so muabetive do najjaka zenska nema da doete...ustvari do nikakva zenska nema da doete zatoa stanete malce od pc i ne prajte muabeti u prazno :)
хехе:icon_lol: ...кога веќе спомна:icon_roll ...Бујрум стани и ти, па да се пресметаме..:hump:..Шо викаш а?:wink:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Мирни! Придржувајте се до темата:se_ molam

Понуди за пресметувања преку пп:icon_lol:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
FortunE напиша:
Мирни! Придржувајте се до темата:se_ molam

Понуди за пресметувања преку пп:icon_lol:
Дискусијата е во склоп на темата(прочитај една страна уназад), каде експлицитно се покажува пример, како до најјаките девојки.:icon_lol:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
gOJDO не се вади, не ти е прв пат ваков муабет да извадиш:pos:
Башка, приметив дека малку сте забегале на темава, ама ај реков ќе ви текне дека треба да се контролирате, ама јок бе. Додека не ве опомени некој не ви текнува:icon_lol:

Затоа, ве молам уште еднаш:se_ molam
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
што ве гледам чудни! Сите девојки паѓаат на шмек и на насмевка! На тоа паѓаат полесно него да пијам џони вокер голд и да возам ферари
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Abe ti kazi si svoe mislenje pa koga ke probam ke ti kazam.Ne te kolnam i slicno :pos: ke go smetam kako usluga

_____________________________

GIVE ME MONEY CALL ME HONEY :eek:jea:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Уфффффффф... Абе не учите вие, а?

Вака... Не можам да фатам девојка, неам пари јеби га...

Не можам да ебнам нисто подолго време, неам 100 евра у џеб...

Не ме приметува никоја, не сум облечен во Армани...

Кога ќе и пријдам на некоја ме одјебува лошо пошо не вртам клучеви од бемве на прст...

Во кафич сите се спонзоруши до една, нема шо да се мешам јас..

На ова македонкиве (исто јак феномен, као во кафичи во франција рецимо да чекаат девојките со раширени нозе влажни, треба само да им влезете) не им се приоѓа, многу се дигнати и глупи...

Па идеме....

Не можам да ебнам ништо, јаките девојки сакаат само познати фаци со пари...

Владата е крива, не ми овозможила ништо...

Зимно време е, ќе видите на лето шо ќе праам...




ЈАС? Јас сум фантастичен, нишо не ми фали, јас сум најак фраер, и сексуален ѕвер, и многу внимателен, и енергичен, и весел, и паметен, и ептен интелигентен, и знам се што треба во секој даден момент да направам или кажам, ама пари немам... Не сум јас крив!!! Се живо и диво е друго криво, јас никако!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom