Никола
Последна активност:
8 октомври 2011
Член од:
18 април 2005
Мислења:
5.153
Допаѓања:
329
Поени од трофеи:
160

Сподели преку:

Никола

Државник

Последна активност:
8 октомври 2011
  1. Eddie_rebel
   Eddie_rebel
   Е ако де ако реков не пресеков :p
  2. Никола
   Никола
   Тоа е. Секој со своите.
  3. Darling
   Darling
   некако си ми смешен со твоте комплекси:helou:. али нема веза, стил на живот јебига...:smir:
  4. Serpico
   Serpico
   Лајк за песнава на профил :) И, ко ќе ти пишит некој, кликни кај него на профил и врати му зш само stalker-и ќе провервет на секое дал си пишал :)) Иако, моќно е чувството :)) Поздрав за поблиска фамилија, охридски поздрав, искрен! :)
  5. Никола
   Никола
   Ја има некаде по нет. Ако мислиш на таа од МААК, а другата ми е од трансхуманизам движењето.
  6. Ајсшутер
   Ајсшутер
   Никола сликава што ти е на профил, во поголема резолуција ако ја имаш ?
  7. Никола
   Никола
   Никогаш не сум и нема да ги мразам жените.
   Ако нешто евентуално не ми се допаѓа, тоа е лажната слика која им ја дава општеството.
   Жените треба да се покорат и да ја признаат машката супериорност, во скоро секое поле.
   Само така ќе бидат наполно ослободени.
   Тоа не треба да е демотивација, туку борба за станување на подобра жена преку задоволување максимално на својот стопан.
  8. Darling
   Darling
   здраво жено-мрзач:helou:
   оти бе толку демотивираш?
  9. Никола
   Никола
   Научи и ти, повеќе пички ќе ќариш:)
  10. marko_d
   marko_d
   Абе да те прашам нешто, шо им мрчиш на жените толку бе ? :)
  11. Никола
   Никола
   Скопје бе батка, веќе над година.
   Си уживам тука, мала плата но дома си е дома.
   п.с. кога ќе видам профил овој драган стојнич ме депримира.
   Треба да го променам.
  12. Apokalipto
   Apokalipto
   Како си инаку, како оди работата :) уште ли си во соседствово?
  13. Никола
   Никола
   Епа викенд..Инаку никогаш и не сум ве напуштил.
  14. Apokalipto
   Apokalipto
   Се врати од илегала :D добредојде :)
  15. Никола
   Никола
   Мене не ми интересираат спорадични проблесоци на интелект или предиспозиција повлијаена од премногу машки карактеристики, хормони, гени кои поедини жени ги поседуваат.
   Несомнено ќе се појави и некоја„жена“ која има некаков машки постулат во нејзиното формирање, но тоа се минорни случаи, незначителни и не носат никаков доказ дека еден ден може генералната женска популација да еволуира до степен на машката перцепција и размислување.
   Екстреми секогаш има, но тоа не значи дека и жените можат да бидат некаков интелектуален пандан на машкото.
   На жените им недостигаат премногу компоненти за да бидат способни за креативна работа во егзактните науки.
   Жените се имитатори, она ко мажот ќе го создаде тие го користат.(прават добар налицкан пауер поинт и демек направиле нешто)
 • Вчитување...
 • Вчитување...