Како до најјаките девојки?

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
doti4nata напиша:
da de...ali ja im davam sovet,mislenje deka so muabetov so go praat do devojka nema da dojdat sigurno :)
А бе дете, ваљда не се луѓето вчерашни овде, знаат дека треба да станат од PC-то и да практикуват. Ти што мислиш иначе? Како да излезам во погорна класа на барови и да ебнам некоја без да се трошам многу таа вечер?????
И доста серете за пари за ова за она, евра фрлај колку сакаш, ама да си стварно паметен, ќе ги фрлеш на некоја у стрип клуб и ќе ја ебеш колку ти душа сака...само битното е како да 'одиграш' на сцена и да ебнеш некоја по-класична, по-јака пичкица:)
Не е ова натпревар ко у кошарка, ова е све у психата и погодок на правиот момент.

Дали нешто е нејасно сега?
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
c c c c Nikola....
Aj vaka sega,ides u grad imash kesh i oblecen si u boss itn itn,i ti se lepi nekoja avion sponzorusha radi toa keshot i kolata, e ako tie devojki ti gi stavas vo naj naj KategorijA togAS imash nekoj problem so kriteriumite, a za da brknes nekoja najtop cura PO SITE KRITERIUMI znaci i fizicki i psihicki da e extra, ti treba malce poveke od kesh i kola,t.e toa e apsolutno nepotrebno, tuku ti trebaat maniri,opsta kultura,intelegencija i da znaes kako da ja zainteresiras za tebe...
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
злобке...кешот и колата секогаш се плус поени.
Доволни се за одредена група девојки, да не ги коментирам...
Но не и за најјаките. Они се свесни за своите кавалитети и имаат широко мени на избор, а и кешот не е једини нивни критериум. Значи на кеш може да фати некоја второкласна физички, третокласна умствено и третокласна финансиски. Просек - трета класа.
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Блажени се сиромасите, нивно е царството небесно.
Додека се уште тука, на асфалтот, има да си ќутат и да си смрдат и да се распрашуваат по форуми како да поминат пет минути на безбедна близина до сјајот. Поише и поблиску - ќе ги спали.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
abe koga ne mozes so ubavina ke moras so pari i so koli
jebi ga
:pos::pos::pos:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
hehe, а бре Handsome, уште тоа да беше топикот арно:pos:

И да имаш и да немаш кола, битно е нешто сосема друго, ама ајј, блазе на тато шо те разгалил одма со еврата:icon_lol: Најарно ебни некоја у стрип клубо бе, ниту закачување, ниту глупирање....бам бам...вадеш пари и ебеш, што ќе ти се игрите по петок и сабота навечер? Повеќе ќе се истрошиш да се чаламеш пред некоја него да скораш она што треба:icon_lol:
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
abe moze ne sakam da ebam vise takvi :pos::pos:
ke si naprais reputacija kaj vtoroklasni,tretoklasni i sega ke odis po golemiot plen:pos::pos:
P.S. a i ne e strip klub tuku e NOKEN BAR
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Шо е стрип клуб а шо е ноќен клуб по твоја терминологија? Усвари, како е правилното име на такви места по Скопје?
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Pa:
1.tamu kade sto odam nema striptizeti,ima tancerki.
2.ne se sobekuvaat i ne moze da gi pipkas:pos:
3.oti ke letas kako partal
Noken klub ti e slicno kako kafic samo sto raboti do pokasno:pos::pos::pos::pos::pos:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Handsome напиша:
Pa:
1.tamu kade sto odam nema striptizeti,ima tancerki.
2.ne se sobekuvaat i ne moze da gi pipkas:pos:
3.oti ke letas kako partal
Noken klub ti e slicno kako kafic samo sto raboti do pokasno:pos::pos::pos::pos::pos:
1. Сигурно се од некое играорно здружение. Или пак може играат модерен балет.
2. Не се соблекуваат, облечени се во танга и мини прслуче. Има разлика, стриптизета доаѓа облечена и се соблака колку ќе и платат.
3. Ќе леташ кога имаш вошки во џебот
Ноќен клуб е многу различно од кафич, само немањето ноќни клубови не довело да ги поистоветуваме кафичите кои работат до подоцна со ноќни клубови, а ноќните клубови со дискотеки.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
gOJDO напиша:
1. Сигурно се од некое играорно здружение. Или пак може играат модерен балет.
2. Не се соблекуваат, облечени се во танга и мини прслуче. Има разлика, стриптизета доаѓа облечена и се соблака колку ќе и платат.
3. Ќе леташ кога имаш вошки во џебот
Ноќен клуб е многу различно од кафич, само немањето ноќни клубови не довело да ги поистоветуваме кафичите кои работат до подоцна со ноќни клубови, а ноќните клубови со дискотеки.
Gledam deka ne moze da se izleze na kraj so tebe ama aj...
Ela u sr pa ke ti pokazam kako e sto e...ok?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Астрион, со 500-600 денари на пица у Занзибар, никако друкше :):):)

Јас реков, до најјаките девојки се стига со Пони точак, со 500-600 денари и после се носат на пица во пиерија Занзибар, на капричиоза од 140 денари со екстра намаз од лук, никако друкше. Или кај Перо на ќебапи.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
муабетите за дали е боље у струмица или скопје се преместени во муабетџилница 2
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Garfield напиша:
Астрион, со 500-600 денари на пица у Занзибар, никако друкше :):):)

Јас реков, до најјаките девојки се стига со Пони точак, со 500-600 денари и после се носат на пица во пиерија Занзибар, на капричиоза од 140 денари со екстра намаз од лук, никако друкше. Или кај Перо на ќебапи.
i toa e premnogu :sekss:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom