Каков спорт практикувате?

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.205
Поени од реакции
1.282
бокс и теретана
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
955
Поени од реакции
288
Дефинитивно мал фудбал и серва.
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.557
Кик бокс и пливање :)
 
Член од
19 септември 2011
Мислења
29
Поени од реакции
5
neznam dali FREERIDE spaga pod sport,inace praktikuvam sekoja nedela so ekipa da ideme negde na nekoja planina :)
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
баскет.и +шо сум низок затоа појке сакам баскет.
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Порано повеќе фудбал,сега више на кошарка ме влечи.На лето пливање(обожавам во базени,на езеро море не сум мераклија) и веслање со кое проф. се занимавам 5,6 год.[/quotea

a kade veslas od koj grad si?? ima li vo sk za veslanje?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom