Strenght
Поени од реакции
1.282

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • почнав да тренирам пак, колку да ти се пофалам :)
  Strenght
  Strenght
  Ако момче.. Кажи каде тренираш и што? позз
  Hurin
  Hurin
  во максам,, граплинг :)
  Gledam nesto imas napisano pod postovite za online zarabotka, nesto podetalno
  Strenght
  Strenght
  Pocekaj uste nekoj den.. se pravat promeni za se da bide pobrzo.. Koga sve ke bide ok ke ti kazam sto kako : ) pozdrav
  druze neso zarabotuvas li od tvoj fitnes blog, i aj pp toa neso vo signatura za zarabotuvanje ;)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Strenght
  [K][I][K][O]
  [K][I][K][O]
  ne mi e jasno si otidol like a ne odgovaras xD :D
  Strenght
  Strenght
  извини на друг му пратив мислев на тебе сум ти пратил..
  На кои вести имаше? Ништо не можам да најдам јас по телевизииве :/
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Strenght
  Strenght
  Strenght
  Na канал 24 македонскиот што е вести што има цело време.. боље не пуштај не е убава сликата : /
  Ilumious
  Ilumious
  ццц лошо :/
  Друже да не беше ти немаше да ја отворам темата за вегетеријансто ама видов си пишал па ја кликнав и испадна научив нешто ново:))). Фала :). Инаку те спомнав во последниот пост на крај :).
  Strenght
  Strenght
  нема на што во секое време :)
  Kaj zare noga pro kick family se vika klubot i sea novata sala ni e vo aerodrom:)
  Strenght
  Strenght
  Штета многу ми е далеку.. бев еднаш ама нешто имаше проблеми со салата.. Иначе го фалат доста жаре :)
  hard
  hard
  Дисциплината си го праи своето:)
  Да те прашам нешто, гледам дека си коментирал за PX90, па дали имаш нешто повеќе да ми кажеш, се мислам дали да ја почнам програмата или само вежби да видам од таму.
  Иначе идев во теретана 3 месеци, сега месец дена само склекови и вратило, не ми се пика по теретана во лето.
  Strenght
  Strenght
  Како сакаш.. Да знаеш дека P90x е составен од вежби што можеш да ги правиш дома и без таа програма ама ако не ти се иде во теретана слободно вежбај по дома според неа.. Знам се состои од склекови,згибови,вежби со бучици,стомачни и така
  beneamata
  beneamata
  Fala,. ke ja poglednam...
  Имаш у JUMBO такви вратила шо се намотуваат на врта нашчи смо их :Д
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Strenght
  Strenght
  Strenght
  aa top.. imam jas vratilo ne mi treba :D
  hard
  hard
  Ок дека прашуваше затоа :)
  Фул контакт и бокс ама ги тренирам и прстите за борба со голи раце. Од вежби за сила главни ми се склекови, дигање на мускули на вратило и карики, качување на јаже, стомачни, одење истовремено на раце и нозе (смешно изгледа ама многу зајакнува) и некои други од борбениот тренинг. Ти на која вештина си?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Strenght
  Kaiser
  Kaiser
  Јас баш дека неам премногу време си ги набавив сите справи дома така да веќе не сум зависен од теретана. И за прстите си набавив алатки и сега го делам тренингот по цел ден.Секогаш кога ќе мии текне (а често ми текнува) така да ми се фаќат по саат ипол на ден ама дека ми е прцијализиран не го ни осеќам и не се ни замарам нешо посебно.
  Kaiser
  Kaiser
  Инаку си носам мало штрафцигерче секад во џеб за секој случај :).
  Strenght
  Strenght
  Паметно.. :)))
  Може некој пример на храна сто содржи протеини,витамини и све друго сто е потребно за подобро развиванје и јачина?посто сите викат треба протеини,јх, и др да се се јадата али незнам кое во која храна го има.поз
  ке може да ми кажеш некој вежби кој можам да ги правам по дома без никаква опрема или пак да ми пратис линк од видеа за домасни вежби.фала однапред.
  абе, не тренирам и јас веќе 2-3 месеци поради тоа што неам време, а и некако ме нервираат условите, тренираме во ЕБАН ходник во едно училиште, ни вреќа ни ништо, само спаринг секој ден и понекогаш на фокусери, има едно бате стана про и сега повеќе на него се концентрираме, и реков ќе паузирам па после кога ќе бидам послободен ќе почнам пак.
  изгледа мики бил тој опонентот :) колега од тренинг
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom