Каков спорт практикувате?

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување
Член од
15 јуни 2011
Мислења
22
Поени од реакции
22
До пред некои 4 години тренирав пливање, после на жалост го баталив :/ А сега практикувам товење, грижа на совест, трчање/возење ролери на кеј, и од кога ќе постигнам некој резултат пак товење :) Тоа е отприлика тоа...
 
Член од
25 октомври 2010
Мислења
685
Поени од реакции
540
фудбал и одбојка
 
Член од
15 април 2009
Мислења
657
Поени од реакции
112
Карате , боди билдинг и пливање :)
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.779
порано кошарка и фудбал..последниве 4-5 години никаков
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.496
Поени од реакции
5.818
тренирав кошарка2- 3месеци:pos: а како помала со брат ми играв фудбал, сега никаков спорт не практикувам.
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
381
па било кој некој што се фура некој што фурат од понежниот пол ради упознавање и полови односи со женксиот пол
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.503
Порано повеќе фудбал,сега више на кошарка ме влечи.На лето пливање(обожавам во базени,на езеро море не сум мераклија) и веслање со кое проф. се занимавам 5,6 год.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom