Каков спорт практикувате?

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување
Член од
20 ноември 2005
Мислења
613
Поени од реакции
64
У последно време ролање :)
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.900
Поени од реакции
3.262
сакам одбојка, и пробав да го измозгам потеклото на зборот ОДБОЈКА, па некако ми иде се на одбивање, што ти ја знам:)ај хелп:)
ако живеев на Скандинавија, сеа ќе бев уметнички лизгач:)
 

JOE

madrid madrid y nadie mas!
Член од
31 март 2007
Мислења
2.955
Поени од реакции
402

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
9.918
Поени од реакции
22.695
преферирам фудбал, барем ќе се изнатрчаш
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Тенис, кога ќе најдам друштво.
Скијање. преку зима. Као луда сум кога ќе се качам на скии, не можат да ме симнат. :icon_lol:
Кошарка, неколку пати неделно. Ама си ја мразам висината, не ми е доволна за позицијата ја шо си ја сакам, и редовно ме реметат заради тоа.:kreten::pos:
Го имав запоставено точакот до пред некое време, сега секој ден возам.
И се скапувам од пливање периодов. Ако се бројат последниве две. :)
 

Necrophilia

GSM Модератор
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
137
Од вчера почнав на боди билдинг или теретана (сеедно), ама не планирам ѕвер да се праам туку само форма да си одржам оти со каратето и пливањето ми заврши кариерата...

а од синоќа почнав да набивам и кондиција во сексуалните споротиви. Сум закржлавел малце последенвие 2 месеци...
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
obozavam borecki vestini
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.205
Поени од реакции
1.282
бокс,бодибилдинг и останати боречки вештини..

Имам тренирано и фудбал али сега не ми прави толку мерак..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.524
Поени од реакции
192.180
Пливање уште од кога знам за себе ама сега ќе се позанимаваме и со триатлон малку :)
 

Дмт

BUDDHA
Член од
24 октомври 2010
Мислења
2.428
Поени од реакции
217
Фудбал, кошарка, пинк понг точак возење ако е е тоа некој спорт :) и тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom