Каков спорт практикувате?

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување
Г

Грејвдигер

Гостин
Како спорт практикувате? - Јас сум за Кошарка:helou:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Па порано многу повеќе фудбал,после повеќе кошарка а сега и двете.
Одам и на пинг-понг понекогаш.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
јас на тенис одам,пошто еден другар тренира , 2(втор) е во Македонија... и настапуваше и за Македонската Репрезентација во Естонија на некој турнир :wink:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.165
Поени од реакции
103
A*1*T*E*A*M напиша:
јас на тенис одам,пошто еден другар тренира , 2(втор) е во Македонија... и настапуваше и за Македонската Репрезентација во Естонија на некој турнир :wink:
Koj e toj be ?? :)

Fudbal najmnogu .. drugo ne
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
10
БАСКЕЕЕТТ!!!!:zlo:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Каков спорт практикувате...омилен спорт(ваква тема има) не е исто ?:toe:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
скоро исто иде, али овој е каков практикувате... може да кажете повеке спортови со кои се занимавате или играте во слободно време... а омилен спорт е само еден :)
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
па и во олилен спорт можеш да си кажеш повеке спортови
на пример-мој омилен спорт е ХХХ, а исто така и ххх, понекогаш играм и ххх:smir: :helou:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
како сакате... нема јас да одлучам шо да се прави со темата :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
порано играв фудбал по 4 часа на ден ама се откажав едноставно ми здосади и сега играм само кога ми е досадно пред PC
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
спорт во кој нема многу физички контакт со противникот Пинг Понг Тенис Бадминтон така нешто. Или у жешките денови фризби:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom