hard
Поени од реакции
205

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • hard
  hard
  погленав ама не заприметив за скутерцинја тема па викам ај таму да писам 2 тркала си се 2 тркала:)
  С
  Друже,ја земав вреќа од оние на пазар3 шо се. 3000денари, супер е.:)

  Мислам дека со тебе зборев порано за ова,ме мрзи сеа да пребарувам по конверзации
  • Ми се допаѓа
  Reactions: hard
  hard
  hard
  Ги знам ги глеав пред некој ден ама ми беа некако сомнителни па ако не најдам на друго место до кај 3 4 илјади и ја ке зеам таква :)
  С
  Спенсер
  Гледав ја низ спортскиве продавници,доле у ГТЦ тоа шо е... изгор,празни испо 7-8000 нема. за тие пари мислам дека е таман,во споредба со другите...
  hard
  hard
  Знам огин се ги глеав , се надевам дека ке донесат пак у орка од тие порано со ги имаа :D
  незнам друже не сум од скопје, прашај кај се продаваат циради за камиони,шлепери итн. и би тренбало да ти направат :)
  hard
  hard
  добро :)
  за вреќи појди до автоцирада, таму порачај си ако прават, квалитетни се од платно, до кај 2000 не верувам фазла да е иначе братучед ми ја клоца скоро секој ден еве 3 години ко нова е :)
  hard
  hard
  Кај се наоѓа поточно?:)
  С
  Здраво

  Гледам тренираш кај жаре... имаше еден дечко таму, Кико (панчо мислам го викаат) од ѓорче/// го знаеш? добар е или?
  Ај да не правиме таму офтопик :)
  Од германија се, около 20€ незнам дали ги има во македонија.. :) сакаш ли да си земаш едно пакетче :)?
  па ја као шо видов сите бараки се со графити...
  а ти у која си?
  коа идеш од блаже накај поликлиника...
  првата, втората..?
  ај чесито тоа шо свети зеленото :)
  еј абе ти да не живееш у аеродром кај бараките?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom