Каде во градов прават најдобро гиро?

Член од
6 септември 2007
Мислења
6.850
Поени од реакции
5.559
гиро у скопље само да не е сити молац
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.341
Поени од реакции
5.660
Фудио беа добри али не постојат веќе.
Беко се крш. За други не знам.

Мада ако бирам гиро или донер/дурум, секогаш би одел со вторава опција кај нас.
Добар донер има кај Градежен, не знам како се вика местото.

Порано лапав од едно место карши Грчка амбасада али не постои веќе.
 

blejdsk

Collective Consciousness
Член од
22 септември 2009
Мислења
16
Поени од реакции
16
Гиро Атанасовски --- Лептокарија - ТОП ГИРО!
 
Член од
23 септември 2018
Мислења
32
Поени од реакции
26
Фудио беа добри али не постојат веќе.
Беко се крш. За други не знам.

Мада ако бирам гиро или донер/дурум, секогаш би одел со вторава опција кај нас.
Добар донер има кај Градежен, не знам како се вика местото.

Порано лапав од едно место карши Грчка амбасада али не постои веќе.
Plaset се вика тоа кај градежен. Имаат и карши Holiday Inn на кеј.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom