Каде во градов прават најдобро гиро?

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Ajde sea da vidime sho iskustva imate . Ja iam jadeno giro of kaj Beko i od PIAZZA na ulica Makedonija i poise mi se svija od PIAZZA.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.609
Поени од реакции
108
Во Охрид гиро имаше во Софти едно време кое секако беше катастрофа и прескапо, на друго место не сум видела и тоа одамна.. Најдобро гиро Грчка!:je:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
51
Гиро беко,кај беко,а во струга јадев пред некој ден Еди-Гоствар така мислам се викаше,многу убаво
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.547
Поени од реакции
1.000
"На времето" до пред 5 години, уживанција беше после град да се фукнеш на гиро во Аркадија, посебно ако го земеш во порција пошто имаше еден тон месо. Откако ја затворија Аркадија, јадев еднаш во Гироманија демек големо, уствари беше прцорец спрема тие од Аркадија на кои бев навикнат и никогаш повеќе не купив пошто нормално не може да те најаде.

Кај Беко го немам пробано, иако пред едно 15 години токму таму за првпат во животот пробав гиро, пред повторно да го отворат дуќанот по години пауза.

Стварно мајку му, каде има добро гиро? Не сум к'снал 2 години од последната посета на Солун. Да се изнајадеш за еуро и осамдесетак ;)
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.375
Поени од реакции
31.364
У Гироманија е добро, ако збориме за вкус.. Ама 120 денари да фрснеш за 3-минутно задоволство? :)

Треба да им поминеме на овие во Беко некој ден.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Da be zaboraiv za Giromanija.Tamu jadev ednas , dvapati kasnav i otide . Drugo e u Solun , Drugo e tuka :toe:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Она кај плоштад не е лошо...не ми текнуе на името извинете вака
Ми се потроши Билобилот :pos:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Inace toa od plostad e PIAZZA. A za bilobil ne se sekiraj imas u sekoja Apteka :poss:
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
221
БЕКО ! ! !
ништо друго!

него ... знаете кои лиги ми потекоа сеа ? ? ?
од работа директно таму идам ...
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Trkna do BEKO posle rabota???:poss:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Vnuce напиша:
БЕКО ! ! !
ништо друго!

него ... знаете кои лиги ми потекоа сеа ? ? ?
од работа директно таму идам ...
Aбе кога ќе идеш до Беко кажувај,пред зграда ми е тоа
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.891
Поени од реакции
4
Во Гироманија карши Ким , закон
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
U giromanija malo e giroto i nemoze da te najade
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Giro imam jadeno vo fresh,ama ne cini vo Grcija si e giroto.Inace kade se naoga beko?
Кај полициската станица беко.
Поточно во редот кај што е малага или поточно карши тцц плаза.

Инаку гиро ич не јадам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom