Ел Класико: Реал Мадрид - Барселона (1:3)

Како ќе заврши натпреварот?


  • Вкупно гласачи
    308
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Кој се бе тие експерти кои од цел тим мокан, на чело со Роналдо најдоа да плукаат по Коентрао, па уз Бенз и АдиМ и Ласс само него би му дал преодна.
Ако мислиш на мојот пост тогаш далеку е тоа од плукање и немав намера да плукам по Коентрао ама 30 милки си се 30 милки.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Абе тај е филмот ако тепафме ќе беше чао титула за барса, изгубивме +3 не е малце интересно ќе биде, батали ти интересно не интересно, да играа тие 15 победи по ред можеби ќе тепавме ама штета, поединци ме мрзе да набројувам ни у кастиља не би ги пуштил, само за роналдо не ме мрзе ни у штипска брегалница :D

Али нека биде само негово слабо издание, да не го пцуаме жалче е
 

Mos

Дон
Член од
19 ноември 2010
Мислења
606
Поени од реакции
95
Коентрао беше подобар од Рамос вечерва
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Мурињо пријателе,со такви шупелки кој што се мислат дека се играчи,толку е,жал ми е...

Ае сеа враќај се во Интер,онаму каде што припаѓаш ;)
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Сите прогнозери во светот го фаворизираат Реал М. а тоа многу пати знаело и да излезе наопако така да лично јас мислам Барселона ке тепа 1-3
:love: TOA E SILA abe lekcija
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
gi izmocavme ciganive od zadrid ponovoooooooooo :) btw koj bea tie sto se kladea so mene vo avatar na 1 mesec edniot bese od cigancinava a drugiot bese milanist neka mi pisat vo inbox da im dadam avatar :)))))))

VISCA EL BARCA MAS QUE UN CLUB <3
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Знаев знаев знаев!!
Знаев дека ако победи Барселона ќе победи 1-3.Вчера ја сонував 3-1 а резултатот после излагал секад обратно од сонот.Се на се интересен натпревар.Пред се за разлика од другите дерби утакмици овде имаше фер судење.За грешки имаше али мислам дека тие не беа пресудни за резултатот.Реал имаше шанси кои мораше да ги искористи.
Не би плукал по играчите а не ни треба да се плука пошто до сеа буквално лом направија и искрено ми се сере од плукање на играчи после еден пораз а предтоа имале одлични утакмици.Само да се продолжи со ова темпо.Треба да се освои ЛаЛига а не да се победи Барса.Што к.р ќе и е победава на Барса ако кикснува со мали екипи.И честитки до фановите на Барса!
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Честито нека им е победата на фановите на Барселона, сосема заслужено!
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Уште еден виц:
Попрво педери ќе добијат дете отколку Реал да ја добие Барса !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom