Dino-Juve
Поени од реакции
458

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Citav deka ja predlagas PlanetWin 365...сакам да прашам, има ли некои потешкотии во врска со исплата oд планет вин365 !?!??! Се ли се одвива на регуларен начин? Оти неколку страни назад на темата, баш загледав дека се спремело за донесување на одредба со која ќе се оневозможувало да се ваде пари или нешто такво !?!?!? Имаш извадено пари од планетвин последните 1-2 недели !?!??!
  Dino-Juve
  Dino-Juve
  немаше досега потешкоти, а поседниве две три недели ништо немам фатено и немам земано пари али страната е топ
  Ние не го дешифиравме Cu2nt туку Cunt :pos:
  Шала беше не мора да се лутиш толку. Во секој случај овој ник ти е далеку подобар :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom