Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
Економија ми ги тестира нервите.
Инаку да не знае некој колку се плаќа и кои се последиците од губењето на индекс? :S
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Плаќање мислам само нов индекс... Последици бркање професори по кабинети за одново земање потписи и оценки.
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
а со колку поена минимум се положува?
Немаше истакнато -.- Не знам што е оваа година со границиве, тестираат нерви изгледа!

--- надополнето ---

Dobro e,barem nema da ne drzat vo neizvesnost:)Kazi neso poise vo vrska so rezultatite koleske:):):):)))))
Имаше давано бодови за задачата ако нешто ти е точно...Друго што да кажам нема граница има доста положени ама има и со околу 40тина бода доста...
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Немаше истакнато -.- Не знам што е оваа година со границиве, тестираат нерви изгледа!
само имаше кои положиле без поени или?а имаше доста положени или не?

--- надополнето ---

Немаше истакнато -.- Не знам што е оваа година со границиве, тестираат нерви изгледа!

--- надополнето ---



Имаше давано бодови за задачата ако нешто ти е точно...Друго што да кажам нема граница има доста положени ама има и со околу 40тина бода доста...
аха ок фалааа

--- надополнето ---

Немаше истакнато -.- Не знам што е оваа година со границиве, тестираат нерви изгледа!

--- надополнето ---



Имаше давано бодови за задачата ако нешто ти е точно...Друго што да кажам нема граница има доста положени ама има и со околу 40тина бода доста...
аха ок фалааа
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Аграрна политика се ставени распоредите за тие што полагаат на 10ти.
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Ccccc,makro imam 39.5 poencinja,pa za da polozam ke mi treba spustena granica na 45 boda i plus zadacata da ni ja priznae na site,hahaha,a vo slucaj da ni ja priznae zadacata na site,mislam deka granicata nema da ide pod 50 boda,sea mi ostanuva da se nadevam samo deka ke me pusti na vtor kolokvium da idam:):):):):):))))))))
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Немаше истакнато -.- Не знам што е оваа година со границиве, тестираат нерви изгледа!

--- надополнето ---



Имаше давано бодови за задачата ако нешто ти е точно...Друго што да кажам нема граница има доста положени ама има и со околу 40тина бода доста...
Jas imam 1 bod od zadacata,aaaaaaaaahahahahahahahahahaha,taka da site nadezi mi se sruseni,ali nema veze,bar da me pusti da idam na vtor::):):))))
 
M

Mario Gómez

Гостин
Еј ебаго сметководството, све на заокружување прашањата, џабе учење за евиденција во дневник и книжење. :(


Прашањата(задачите) за аџустирања беа заебани. :/
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.012
Поени од реакции
6.040
Деловна етика колку и што треба да се "учи"?
барав странициве наназад, ама не видов.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom