Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Имам два предмети во исто време за полагање Надворешна трговија и Еколошки менаџмент? Што да правам? Неможам и двата во исто време да ги полагам во 12:30 :/
Imam eden predlog:),ako ti traat po 1.5h polaganjata,idi na ednoto prvite 40 minuti polagaj go,a od koa ke go zavrsis idi na drugoto,se razbira ako te pustat,a bidejki imas dobra pricina mozebi ke ti se smiluvaat:toe::):):):)))
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Имам два предмети во исто време за полагање Надворешна трговија и Еколошки менаџмент? Што да правам? Неможам и двата во исто време да ги полагам во 12:30 :/
Епа на време ти текна :pos: По правило во вакви случаи кажуваш на професорите и треба да се смени едниот термин, иако не знам дали би смениле доколку си само ти.

Во основа со новиот систем, кога секој бира било кој изборен предмет се нарпави конфузија со термините, ама си требала да кажеш на време вака бирај си што ќе учиш :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Kolegi,Osnovi na e-binis treba da se ucat auctions,ili bez toa???:)
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
122
Поени од реакции
0
koga ke ima marketing rezultati da ne znae nekoj?

--- надополнето ---

i sociologija dali gi ima nekoj odgovoreno prasanjata vo skriptite ?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
koga ke ima marketing rezultati da ne znae nekoj?

--- надополнето ---

i sociologija dali gi ima nekoj odgovoreno prasanjata vo skriptite ?
marketing mi kazaa deka ima vekje rezultati ali koj da ide :)

Ako ima nekoj dobar kolega ili koleska ako ide na faks neka vidi za mene Ѓоко Јошески бр.индекс 53060

sega za sega nema na internet
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Kolegi dali ako padnes na kolokvium , t.e. ako ti falat 3-4 boda prof. po smetkovodstvo na trosoci Blazo Nedev pusta na sleden kolokvium??? Oti demonstratorot na vezbi ni rece deka sekoj spisok od prisustvoto nosel po 2 boda , e sega dali gi dava tie bodovi prof. ???Ve molam odgvorete:smir:
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
43
Поени од реакции
1
Според демонстраторот би требало да пушта, а знае некој резултати кога ќе има?
 
Член од
29 јули 2010
Мислења
20
Поени од реакции
1
Eee и маркетинг резултати има, а економија уште си бават.. Ако има нешто ново на фах. ќе биде некој добар да не’ просветли? о.О
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom