Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
kolku sto znam jas za delovna treba do 111 strana i najnovo ke se polaga vo 10ipol a ne vo 2ipol smeneto e.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Презентација број 6 - договор за продажба II дел

До тука треба да се учи по трговско право?
 
M

Mario Gómez

Гостин
И во врска со трговско, ќе научам денес цел ден и утре некои 2-3 сати нели?

И на пример ако не сум задоволен од оценката смеам да го преполагам колоквиумот и кога се преполага?
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
Знае ли некој за резултатите сметководство нешто???
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
dali mozhebi eventualno , chisto sluchajno nekoj da ima bilo kakvi informacii za sociologija??? :)
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
маркетинг менаџмент дали лани имаше задача на колоквиумот?
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
На кого му треба резултати маркетинг нека ми пише ПП, не можам да ги прикачам сликите, немам добар интернет... :smir:
 
Член од
28 мај 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
Moze li nekoj od postarive kolegi ili nekoj sto odel redovno na predavanja NADVORESNA TRGOVIJA da kaze nesto vo vrska so prasanjava, dali ke bidat 15 i moze li poopsirno da gi odgovarame ili ograniceni sme? dali pagja povaznoto, onoa sto e boldirano, i deficniciite ili bilo sto moze da padne...?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
Бруцоши, никој не ви прикачува резултати после 15 часот, не знам зашто самите се напнувате.
Резултати на факултет закачуваат тетките од студентски кога ќе завршат со работа т.е. 14 часот, ако тогаш нема, до крај од денот нема да имате на факултет. На интернет исто така, не верувам дека некој после 16 часот би објавил резултати, освен ако самиот професор не ви каже така. Ретки се професорите кои се одговорни и кои можат сами да постават резултати после 16 часот(работно време).
До Јануари годинава воопшто не беше апдејтирана страната, сега малку ја оправија и ако ништо друго има барем распоред за полагање, за резултати зависи од професорот и нивната заинтересираност да ви излезат во пресрет.
 
Член од
16 март 2009
Мислења
18
Поени од реакции
1
Маги, треба да си купиш нов индекс, молба пишуваш и сега не ми текнува дали некоја казна се плаќаше...јас лани го изгубив индексот и нема врска нема потреба да одиш по професори за оцени и потписи, тие од студентски прашања ти ја вршат цела работа:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom