коментатор
Поени од реакции
9.456

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ајде поздрав, еве и јас на кајгана дојдив. (Заради дотата не за другото)
  Само Пандури и Спартак знам од која лига се, останатите?
  коментатор
  коментатор
  Чемницер ти е од Германија 3 14:00
  Ризеспор ти е од Турција 2 15:30
  Ivica^
  Ivica^
  Фала :)
  Бате, со превод ја гледаше Хаус новава еп? Пошо планирам во автобус по пат да ја гледам ак имаш превод пушти линк...

  Edit, najdov na podnapisi :)
  коментатор
  коментатор
  Без. Пред еден саат завршив со гледањето ама одма испаднав и сега се вратив и видов.
  Ако можеш да ми кажеш нешто за Аграрна политика, од книгата се учи или има некој скратен материјал, прашања и какви се колоквиумите ..... Фала однапред
  zdravo i sekoja cest za utakmicata od Singapur !!!

  daj facebook ako moze ?
  коментатор
  коментатор
  Не не, ги гледав претходните дуели и видов дека си имаат традиција да си местат одвреме навреме па се испробав.
  S
  schoooo
  a ina4e da ne znais nekoj siguren tip za vikendof ?
  коментатор
  коментатор
  Ако дознаам ке напишам у темата тип на ден. А мислам дека нема ништо сигурно кога е во прашање кладилницата :)
  P
  Ти бе сеуште подаруваш мачки? :D
  коментатор
  коментатор
  Да да. Сакаш едно? Само сега не се толку мали :)
  P
  PoisonLady
  Па не. Јас имам голем мачор. Онака само прашувам, чисто да знам до кај си со тоа.
  коментатор
  коментатор
  Па дадив неколку, ама добар дел останаа кај мене у дворот.
  М
  Другар ти ми кажа 24hpoker бил еден од подобрите сајтови за фриролови.. може упаство како да ги најдам ?
  направив акаунт го симнав клиентот ама не гледам фриролови.. ај помогни те молам :)
  коментатор
  коментатор
  оди под турнаментс, па фрирол/вип ке ги видиш едно под друго се. Кој ти кажа?
  М
  Мартин`
  Јас прашав во темата за Покер пред недела дена ти ми кажа за странава, инаку фала се снајдов!
  Ти не знаеш кога да отидеш да земеш англиски оценка ЧД
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom