Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 ноември 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Ај сеа да ми помогне некој од постарите со досега бил на дополнителен математика.Ми ја даде темата за веројатност....какви задачи дава од веројатност,тешки,лесни???и колку задачи дава на дополнителниот 2 или 3????слушнав дека многу ретко некој да положи на дополнителен...вистина или шпекулации????Ај фала
 
Член од
23 август 2010
Мислења
37
Поени од реакции
1
aj ve molam od tie deneska sto bea da se zapisat da mi gi kazat brojcinjata sto treba da stojat na uplatnicata za participacija :):)
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ај сеа да ми помогне некој од постарите со досега бил на дополнителен математика.Ми ја даде темата за веројатност....какви задачи дава од веројатност,тешки,лесни???и колку задачи дава на дополнителниот 2 или 3????слушнав дека многу ретко некој да положи на дополнителен...вистина или шпекулации????Ај фала
Iam eden list so zadaci od verojatnost, 10-tina se, 100% od niv ke vi se padne zadaca na dopolnitelniot.

Ako gi sakash zadacite pishi pp ke se dogovorime.
 
Член од
3 ноември 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Па нормално дека ги сакам:) само неможам да ти пуштам порака,дај кажи како да ти пуштам e-mail.(Боби[Мкд] ја премина квотата за лични пораки и не може да прима натамошни пораки додека не ослободи место.)

 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
6
Поени од реакции
0
колеги имали истакнато кога Драге ќе дава оцени?
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
A ako imas 57 krediti vo prva so praime i so e problemot so kreditie dai toa znaci deka treba da iscistis cela prva za d avlezes vo vtora
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Колеги за потпис и за картичките на која приходна шифра се плаќа? Таа за сите уплати што е ? 723013 ?
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
Колеги за потпис и за картичките на која приходна шифра се плаќа? Таа за сите уплати што е ? 723013 ?
Да, освен партиципацијата која оди на 723012, сe' друго (картичка, потпис, таксени марки) од на 723013
 
Член од
28 јануари 2011
Мислења
5
Поени од реакции
0
Има некој што знае дали на факултет има резултати сметководство ?
 
Член од
7 април 2010
Мислења
59
Поени од реакции
1
Има некој што знае дали на факултет има резултати сметководство ?
Нема резултати сметководство

А некој да не има што полагал организациско однесување да каже нешто за предметот?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Од овој момент ја затворам оваа тема, а сите дискусии ќе продолжат во новоотворената.

Пред да пишувате во новата задолжително прочитајте ги правилата, за да немаме подоцна недоразбирања.

Еве линк до новата тема која ќе ја отворам вечер, до тогаш се надевам повеќето ќе го прочитаат правилникот за работа :)

http://forum.kajgana.com/showthread.php?56843-Економски-факултет-(reloaded)

--- надополнето ---

Од овој момент ја затворам оваа тема, а сите дискусии ќе продолжат во новоотворената.

Пред да пишувате во новата задолжително прочитајте ги правилата, за да немаме подоцна недоразбирања.

Еве линк до новата тема која ќе ја отворам вечер, до тогаш се надевам повеќето ќе го прочитаат правилникот за работа :)

http://forum.kajgana.com/showthread.php?56843-Економски-факултет-(reloaded)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom