SmokeTooMuch
Поени од реакции
14

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Хелооуу
  Видов дека си пишал на темава економски факс дека имаш 90 поени:)
  И јас имам исто 90 поени, па би те замолила ако имаш некои информации или па ако те пушти со 90 да ми кажеш за да одам и јас да го помолам:)
  Фала пуно однапред:)
  kolega finansisko nema napisano koga uvid ama na koleska edna i rekol od sreda pa nataka da idat da vidat . Moze da te pusti samo malku ispolizimu se on taka saka :)
  здраво... :)
  Гледам дека тренираш винг чун...
  ако може да ми кажеш каде во Скопје има школи за тренирање винг чун(во кои населби).
  Благодарам
  Јас сум модератор во Психологија и Филозофија подфорумот (заедно со Разиел), па кога друг пат ќе ти биде потребна помош од технички тип, или ќе имаш некое прашање/проблем со темите во тој подфорум, обрати ми се на мене прво, ок? :)
  Ја познавам еден опасен Yip Man од корчагин незнам дали си слушнал за него??
  мислам дека од чаир е!:D
  хаххах кај си бе коки звере ај поздрав и кога ке се испробаме ја ти и стефан?
  :_))
  п.с. го имас синманто тој филм Yip Man ?ја немозам да го најдам на торрент...
  убава работа е тоа ..и ја тренирав ..и спаринзи праевме ..што е мнннопоогу опасно ..затоа не се одржува турнир во винг чун
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom