Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Kolegi,mi rekovte deka vo libro gi imalo listovite sto gi daval Trajko po makroekonomija,no koga otidov tamu dobiv negativen odgovor,a bidejki ne gi kopirav tie sto ni gi dade,kazete nekoe care od kade bi mozel da gi nabavam,zoso rece deka ke imalo po nekoe prasanje na kolokviumot od niv:cry:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Noemvriska ispitna sesija e samo za tie pred 2001/2002 ?
Ima nekoj prasano na studentski dali i ostanatite ke ne pustat da polagame?
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Lugje aj ve molam nekoj ako ima prasanja po Makroekonomija od minatite godini neka gi prati, zasto na toj linkot na Oxford gi ima samo tie sto on gi dava kako domasni.Blagodaram:)))
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Не, рече дека ќе ги стави на група на u1-vezbi.groups.live.com, треба да се се регистрираш, а без регистрација да ги симнеш од goo.gl/nLeG
aj ako moze podeltalno da mi objasnish kade moze da ja najdam grupava i da se ragistriram, zosto barav spored ova sto si napishala i ne uspeav...
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Nekoj da mi kaze dali listovite po makro nosat bodovi? Ako nosat dali mi se obavezni za 10-ka?
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Moze li nekoj od postarite kolegi da me posovetuva...planiram da go ostavam na ispit finansiski menadzment,dali e tezok...dali ke mi bide problem posle za spremanje...aj nekoj neka spodeli iskustvo.blagodaram odnapred:smir:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Kaj mnogu profesori vezbi i zadaci nosat 10 boda , ama prasaneto bese dali bez niv mozam da izvadam 10-ka (pr. ako imam maksimum bodovi na kolokvimite , ama bez listovite)
Јас како што го разбрав на првото предавање, ако немаш ниеден лист немаш право да полагаш преку колоквиум .. е сеа нз колку треба да имаш мин. за да можеш ..
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Од лани се исти со разлика што лани ни даде и за првата тема. Од тие што се од претходните години ги имам од 4та или 5та тема па натаму и тие се различни (тие од лани со тие од претходните години)
Izvini, ke mozes da gi spodelis prasanjata makro sto gi imas so nas?:) Fala
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom