Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Лаик

Калдераш
Член од
4 август 2018
Мислења
1.461
Поени од реакции
3.191
Пошто го избришав стариот профил на фејс и сега "немам спомени" не знам од самиот факАт дали да плачам или да кењам од мака,емоциите ми се во конфузија и диспропорција...:coffee:
 

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.661
Поени од реакции
6.118
Се чудам дали да се распостирам слики од Швајцарија за да му ја уништам вечерта не некој, да пцуј вцрвен ко прч со набрекнати жили. :ROFLMAO:
Овојпат не е од Аеро перспектива, down to earth е.

Шо бе, темава е личен дневник.

ДЕСПИНА! Ако некогаш имам ќерка ќе ја крстам Деспина (или Калиопи).

 
Последно уредено:

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Почнаа да забегуваат со серииве една има тинејџерки едната вампир, другата убиец на вампири и двете лезбејки забранета љубов :icon_lol:. Или во Жената од тој шо патува низ времето сам на себеси си го дрка, не бил педер тукуи автодркање било, ќе се врати два месеци поназад и сам на себе хиххихи, а ова парадоксот го имаат исклучено во серијалот :icon_lol:.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.682
Поени од реакции
4.421
ДК

Ако им кажеш на луѓе дека немаш проблеми го сфаќаат тоа како навреда. :pos: :pos: :pos:

П.С Со помош на гугл мапс си ги покривам сите слабости. :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.721
Поени од реакции
23.820
Драга,

9 минути изгледав од видеото на Нимбус и дојодв до заклучок дека Алмедина да била родена во Флорида, Калифорнија или Тексас наместо во прилепско гето, би била една од подобрите латино артистки и уметници на Only Fans.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.264
Поени од реакции
3.619
ДК, ако го знаеш авторот на фотографијата од Стојанче под мостот кажи му дека е топ слика за да ја пријави на National Geographic на некој конкурс на тема како човекот и бетонот ја уништуваат природата. Има да се најде на насловна страна гарант.
:)
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.270
Поени од реакции
5.380
Ќе се осмелам да го кажам ова во пресрет на викенд, ама потребни ми се повеќе обврски...се чувстувам многу поисполнет кога ќе легнам навечер знаејќи дека ќе заспијам во 2 минути. Вака кога немам обврски, ја сфаќам реалноста на мојот живот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom