ShakaZulu
Последна активност:
25 мај 2017 во 12:09
Член од:
29 јули 2008
Мислења:
2.732
Допаѓања:
2.714
Поени од трофеи:
175
Албуми:
2
Фотографии:
15
Пол:
Машко
Роденден:
април 24

Сподели преку:

ShakaZulu

" Тој Сум Бре ", Машко

"Моите мислења можеби се менуваат, но не и фактот дека сум во право." 25 јули 2011

Последна активност:
Прегледува тема Дебел или просечен?(анкета), 25 мај 2017 во 12:09