ShakaZulu
Поени од реакции
3.275

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  Оууу.. Thumbs up за аватарот! :))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ShakaZulu
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  не го бива на црн cкин ама на кајгана и светло син е е топ :D
  S
  staycalm
  Јако, јако :D
  Здраво Шака и овде :) БИди поздравен.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ShakaZulu
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  oooo druze, zar i ti ne si veke ovde :O , clen od deneska :O
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  fala na pozdrav isto pozdrav do tebe :D
  Erich Zann
  Erich Zann
  Ново печен сум јас, маката ме натера :) Еве си разгледувам низ членовиве, доста познати има .
  S
  prijatele so bidna so badijala ???
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  Само газдата со прекидачот од серверот знае кога ќе ја пушти или нема да ја пушти... многумина сакаат да е онлајн тоа е факт но што или кога ќе биде никој не знае...
  S
  Shellshock nam67
  pretpostavuvav nemase so nema aj da se nadevame deka ce ja aktiviraat povtorno...
  "Моите мислења можеби се менуваат, но не и фактот дека сум во право."
  Г
  Ај не се прај многу паметен :) Шака Факаа :icon_lol:
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Ivanovska
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  Ti se zaebavash (imam i jas smajlina vo moeto neli (?) :P) ama nekoj te smeta smrtno seriozen i ti stegnal lajk :O losho vlieash na mladite da si znaesh :P nemaat oni nit pretstava shto starata forumska garda pravela i znaela da napravi pred da go populariziraat FB i lajkuvanjeto, tagnuvanjeto, poketiranje i sve ostalo факебуковско :D
  Г
  Грејвдигер
  Сеа криво ти е дека ме лајкале :))
  А за сериозен - сериозен сум, освен кога не сум (во 90% од случаите) :D Комити - Стара Гарда хаха
  Г
  Грејвдигер
  Има време, млади се ќе научат и они :)) Не оти и ние сме многу стари, ама...
  брат можеби имаш некое парче инфо што се случува со бадијала ќе покрени пак ? :S
  Па отворив кај шо ми кажа, чепнав нешо, напраив рефреш и се беше океј :)
  Кога беше шампион пред две години. Ама моментот ти е беше, мојава е и ќе биде, а твојата нека пушта утакмици, нема да зема титули па сеа... :D
  Нееееее, те заборавив.. а кој беше ти? :D Чекај чекај, ми текна, ти навиваше за најлузерската екипа така? :D :D Си освоив шалче од Челзи, сеа се договарам како да си го земам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom