Дали користите Viber?

Член од
4 март 2013
Мислења
47
Поени од реакции
16
Го користам Viber веќе подолго време одлично си работи а и со новиот update не сум имал проблеми.
 
Член од
16 јуни 2013
Мислења
42
Поени од реакции
10
Decki pomos!? Imam sumsung wave 533 so Bada OS, nazalost :( nemozam da instaliram Viber nekoe care? Ne sum po tehnologijava moze smesno kje zvici ama moze li da se smeni bada OS za android ili dr koj podrzuva povekje aplikacii? fala odnapred
 
Член од
12 октомври 2009
Мислења
36
Поени од реакции
8
Имам Sony Ericsson Xperia X8 so 2.1 android i vo marketot ne mi go dava Viber-ot da go simnam....
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Ја користам, веќе подолго време !! :)
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
Дали на Симбиан можи да се инсталира?
 
G

garthok

Гостин
на нов телефон инсталирав вајбер и сега никако да ми стигне смс код за да го користам (истиот број). Хелп?
 
C

Creating.

Гостин
на нов телефон инсталирав вајбер и сега никако да ми стигне смс код за да го користам (истиот број). Хелп?
Ист проблем имам и јас. Пред околу десетина дена земав нов телефон, Аlcatel Idol One Touch и пробав да инсталирам не ми стига повратна порака. А исто така и кога ќе го напишам бројот автоматски телефонот сам ми се рестартира.
Ова важи само за Виберот, со другите апликации не сум имал никаков проблем.
 
G

garthok

Гостин
Ист проблем имам и јас. Пред околу десетина дена земав нов телефон, Аlcatel Idol One Touch и пробав да инсталирам не ми стига повратна порака. А исто така и кога ќе го напишам бројот автоматски телефонот сам ми се рестартира.
Ова важи само за Виберот, со другите апликации не сум имал никаков проблем.
Мхм, истиот телефон и ист проблем. Како да го решиме ова ми треба вајберот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom