Дали користите Viber?

Ailurophile

Wednesday
Член од
21 септември 2016
Мислења
788
Поени од реакции
1.101
Дали со реинсталација значи че ми бидат избришана целата досегашна комуникација, пратени/примени слики, текст со сите со кои претходно сум комуницирал ?
Да, друга опција тие што имаат пристап до уредите да ја деинсталираат вибер апликацијата.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.539
Ај помош...
Виберот кој го користам на мојот мобилен ми е врзан (без мое знаење) со повеќе други уреди, значи и на друг мобилен, и на друг таблет. Немам физички пристап до овие 2 уреди.
Прашање - како , само од мојот Вибер акаунт да ги блокирам сите други уреди на кои има пристап до мојот Вибер ?
одиш на Settings>Account>Desktop and Tablets, таму треба да ги има сите уреди поврзани на акаунтот и може да ги деактивираш
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.176
Поени од реакции
5.240
Каде може да ги најдам тие стикерите со политичарите сега што се извадени? FB_IMG_1585318018608.jpg
 
Член од
12 јуни 2017
Мислења
272
Поени од реакции
158

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.176
Поени од реакции
5.240
Член од
12 јуни 2017
Мислења
272
Поени од реакции
158
Се симнаа. Туку зошто не можат да се најдат во Viber стикер маркетот? Мора ли вака со барање линкови?
Тоа не знам,мене ми ги пратија вака во порака па ги симнав.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
30.663
Поени од реакции
18.893
,,,edna od prilichno praktichnite aplikacii,,,a za koristenje,so moevo znaenje okolu tehnikava :icon_mrgr: samo viberot go koristsm,,,
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.176
Поени од реакции
5.240
Тоа не знам,мене ми ги пратија вака во порака па ги симнав.
Ок се мислам да отворам тема за стикериве да си делиме стикери вака што неможе да се најдат јавно на Viber.
 
На врв Bottom