Дали кога сте во врска имате додворувачи?

▒IsNoGood▒

A hell of a brainiac
Член од
8 декември 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Тоа дали имаме додворувачи не зависи од тоа дали сме во врска. Партнерот нема да ги промени твоите убавина и шарм, освен можеби на подобро, на индиректен начин, а кои секогаш се привлечни и не зависат од тоа дали имаме некој(а) или не. Додворувачите тоа не можат да го прочитаат на нашето чело, а и да можат, секогаш ќе се најдат хабри и амбициозни поддржувачи на тезата дека она што е забрането, е и најслатко.
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
Кога сум во врска ми се додворуваат повеќе машки отколку кога сум сама незнам зш!? Ваљда забранетото е послатко :toe: :raz:
 

Mind In Motion

Smirking Revenge
Член од
29 мај 2007
Мислења
816
Поени од реакции
46
Имам додворувачки. Не ми пречи кога некој и се рока на женска ми. Доколку никој не и се рока, тогаш нешто и фали....хахаха
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
па да, затоа најчесто тај шо сум у врска со него не ме пушта од вид :)
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
да ама не сум тип шо сака да вара женски иако сум имал прилики...
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Па само тогаш иам уствари.А врска неам ехехеееее.....:)
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
posebno koga sum vo vrska,interesen podatok e deka devojkite bas togas se najzainteresirani za nekoe masko(bez razlika kolku i da go negiraat toj fakt)
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Да, тогаш чак и почесто.И ко шо ни е мал нашиов ценет град Охрид така се набрзинка се дознават и ај упм врската.Тоаш некако се позаинтересирани се баш негојте другари баш тоаш сум поинтересна и слично...Ама то се е од шо кутрите немет шо да прает па ај прво ќе се карет тие па после и раскинвење и такви некој глупости.Ама веќе ко решил тој да не ми вервит слободно мојт да си заминит шо да му прам сеа јас, не ќе го молам.
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Да имам додворувачи и дечко ми секогаш ме зафркава:дури има добро е,кога ќе нема е лоша работата :back:
 

АМБРОЗИЈА

случајна минувачка
Член од
22 декември 2008
Мислења
351
Поени од реакции
74
Тогаш најмногу и ги има не знам како да им паѓа енергијата ( посебно на некои бивши) и како да претчувствуваат дека веќе за нив нема место во мојата душа, а и најупорни се тогаш. Инаку кога сум во врска без разлика колку го сакам мојот партнер ( а обично и не започнувам врска додека не се осигурам дека со таа личност ќе се развие нешто убаво) никогаш не би се осудила да го изневерам , затоа што тоа го сметам за едно од најголемите газења на мојата личност ( со тоа не го повредувам него, туку напротив, би си се претставила себеси какво ѓубре од човек кое не се грижи за туѓи емоции), на моите принципи и едноставно не би можела да ги погледнам моите очи , а да не праам муабет за неговите....
 

Ladies'_Man

Страхотен пич
Член од
31 декември 2008
Мислења
156
Поени од реакции
12
Да, имам многу додворувачки и не ги одбивам секогаш.
 
Член од
12 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
30
Сум имала,но сепак со кој и да одам јас сум верна и нема да им обврнувам многу внимание :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
41
Имам додворувачи, а имам и една доблест (или мана)-кога сум во врска сум верна на дечкото.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom