Clen 7
Поени од реакции
360

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Хаха, кај ја најде објавава бее! :D
  Clen 7
  Clen 7
  На 47ма страна :) сум забораил дека имаше коментирање по профили па си листав прееска и не ми ни текиња ни на коментари ни на луѓево.
  Ја ти направив блиц муабет во Охрид. :) Заборавив да прашам, како ти е името? -.-
  Ни мене не ми текнува конкретно од кај те познав, веројатно на форумов негде. :)
  M
  хахаха орајт и само нека ти се насмевнуваат ѕвездите :)
  M
  Па и тоа е нешто зарем не :) важно на сите честитав....:)
  Ај да се приберат моиве од пијанка и ќе се изгребам една порака, океј?
  Хвала пуно.
  Телефонот ми работи во еден правец од за мене а и тие у сервис непознати причини. Мамката негова, ќе го мењам поново...
  Тебе како ти почна? Среќно? Пкрај мамурно..тоа не се важи зашто на сите така ни почна...
  Ајде гушка една топла и да те видам и частам кафе со цимет и торти4ка.
  Кис4е :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom