Дали кога сте во врска имате додворувачи?

Член од
24 јануари 2009
Мислења
229
Поени од реакции
15
Па добро ничија врска не е објавена во службен весник па цел свет да знае со кого одиш и колку време! Сепак, често се случува ова но зависи од човекот дали ке се прави мутав или фино лепо ке одбие и ке даде до знаење дека е зафатен... Како и да е, ако имаш добра женска мора да го прифатиш фактот дека секогаш ке има лигуши и квази мафијаши околу неа, па труди се да ја задржиш ако вреди сето тоа:smir:
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
Мене ми се случува да ми се додворува чупе само ако сум во врска или ако знаат дека излегувам со друго чупе. Имам 20 години и до сега никогаш не ми се додворувало чупе кога сум сам. Баш размислував на оваа тема... Се прашувам дали чупињата имаат вкус или гледаат со кој излегуваат другите чупиња па му се додворуваат на нивните дечковци или мувачи...
Мене ми се има случено само еднаш да му се додворувам на чупе кое е во врска, бев пијан и другиот ден му се извинив на чупето поради тоа што го направив...
Мислам дека е многу глупаво да знаеш дека некој е зафатен и да му се додворуваш а знаеш дека со тоа можеш да му ја уништиш врската...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
Paaa mislam deka toa e sosema normalno..od kaj znae nekoj/a deka imas decko/devojka.E sea zavisi od partnerite sto ke se desava...na primer u mojata vrska koja trae vekee godina dena postojano se desava toa ama nikad nikoj nisto ne napravil a i nikogas nemalo kavgi radi toa...bas mislam deka ako nikoj ne ti se dodvoruva nesto ne e ok so tebe...:smir:
 
N

n/a

Гостин
Тоа е некое непишано правило...
ама други женски секогаш повеќе се интересираат и се загледуваат по тебе кога си со девојка отколку кога ќе излезеш со два-тројца другари.
:)
Многу сум се чудел и не наоѓам баш смисла у целата таа `комбинација`... ама така е. :)
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
57
Поени од реакции
0
Женските ги интересираат зафатени машки, тоа е факт, само не ми е јасно дали е тоа заради типот или девојка му :pos2: женските сакаат да се натпреваруваат меѓу себе, така да колку е поубава девојката на типот, толку слободната повеќе се труди, само не знам кој на кого што сака да докаже :pos2:
Мене пошто дечко ми не ми живее тука, имаше еден порано што ми се удвараше и му вукам имам дечко, и ми вика тој не ти го рачунам :pos2: :uvo:
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
714
Женските ги интересираат зафатени машки, тоа е факт, само не ми е јасно дали е тоа заради типот или девојка му :pos2: женските сакаат да се натпреваруваат меѓу себе, така да колку е поубава девојката на типот, толку слободната повеќе се труди, само не знам кој на кого што сака да докаже :pos2:
Мене пошто дечко ми не ми живее тука, имаше еден порано што ми се удвараше и му вукам имам дечко, и ми вика тој не ти го рачунам :pos2: :uvo:
тоа е затоа што во светот на кантар има повеќе жени одколку мажи... а и меѓумажите има доста хомичи, па од таа гледна точка они се осеќаат како загрозени, па се натпреваруваат меѓу себе, кој ке го лапне црвениот дел од јаболкото...:)
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Сум имала додворувачи, на секое второ излегување во диско со другарките, па поради тоа да не се расправам со мојот дечко, многу поретко излегувам со нив(во диско).
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Да, многу тешко, посебно кога неебана жена ќе ти се нафрли и апла се гледа дека сака да ја ебеш, и ти вика дури: имав еротски сништа со тебе!
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Да, многу тешко, посебно кога неебана жена ќе ти се нафрли и апла се гледа дека сака да ја ебеш, и ти вика дури: имав еротски сништа со тебе!
не се плаши, еротика не е ебање.
Малце лапање малце триење и си бегаш дома порано пошто сабајле си на училиште
 

Kajgana Shop

На врв Bottom