tomislayer
Последна активност:
28 април 2011
Член од:
18 ноември 2008
Мислења:
1.482
Допаѓања:
82
Поени од трофеи:
0

Сподели преку:

tomislayer

Елегантно дебел =)

Последна активност:
28 април 2011
  1. Mrs. Vedder
   Mrs. Vedder
   Кај си бе? :)
   Ми требаше периодов ама никаде те нема... Срам да ти е >.<
  2. Zaphod Beeblebrox
   Zaphod Beeblebrox
   Доволно е. :D
  3. Zaphod Beeblebrox
   Zaphod Beeblebrox
   Ајдеееееее...ти назад на форумов? :D
  4. HITCH
   HITCH
   Ќе даруваш крв во сабота?
  5. Mrs. Vedder
   Mrs. Vedder
   Не знаев за гитарата,да те служи долго.Убаво од тебе шо ти текна да наминеш :)
   Коа можеш пак, со задоволство ќе помуабетиме.Greetings ^.^
  6. ArhangelOFDeath
   ArhangelOFDeath
   Важи бате ќе те побарам....Бај д веј...Ќе одиш на таксират....Ако одиш со кој ќе одиш...За кој одиш....И СЛИЧНО....???????????????????????????
  7. ArhangelOFDeath
   ArhangelOFDeath
   Дебелооооооо....Шо има ново бе улав....А инаку имаме мн поубаво пиво од вас и Пифовестот ни е оригинален а не ко вас да копирате од нас....Коце виде коцки во париз ајде и во Скопје...Виде пивофест во Прилеп па ајде и во Скопје....Хахахахаха.....
   Поздрав бате па адниме на мсн или на скајп....Барај ме на кондоски на скајп....Да те чујам ебате тромбе ебате....Кујчата твоја
  8. џимеј
   џимеј
   Не е досадно на форум, нормално, ако не кисниш 24/7, воопшто не е. :)
   Ново, старо, не знам. Се запишав на факултет Скопје.
   Ти со школава до кај си? :)
  9. џимеј
   џимеј
   Дај гукни навака. :)
  10. Sp1r0
   Sp1r0
   Другар глеам држиш аниме,ако може да се упознаеме,да даеш да ги изрежам итн итн?
  11. ArhangelOFDeath
   ArhangelOFDeath
   ебате дебел ебате........Прилеп поплава има од врнежи од ко се логира....
   Хахахахха.....
   Е да......Пиши ми кај има добри спрејови за на ѕид.....
   И да излезеш наредниот пат ко ќе дојдам оти ќе те топам за џимиринки
  12. Mrs. Vedder
   Mrs. Vedder
   Да не му се верува на човек дека се логира >.<
   Како си ти?За фалење шоима? :)
  13. Loomis_God
   Loomis_God
   Sreken rodenden so zakasuvanje sega vidov na profil deka ti e:)Mnogu sreka i ubavi momenti.Pozdrav
  14. Mrs. Vedder
   Mrs. Vedder
   Just like fine wine, you grow better with the years =)
   Тромбе, среќен да ти е роденденот, здравје, среќа, кеш, љубов и ред други работи што ќе си ги посакаш на овој ден да ти се исполнат и секое добро:)
  15. ZeroStyle
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роден сум у скопје... кај и да е ке умрам за некој 70-80 години... и тоа

  гејминг мадафака! и гитара...

  Потпис

  Еpitah XI
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  RiP Chuck Sсhuldiner! You'll be remembered!
  1967-2001