Дали кога сте во врска имате додворувачи?

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Никако. На чело ми пишуе ЗАААФААТЕЕЕНАА (кршам кичми).

Шогиебам таквите. :coffee:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Многу е убаво чувството да знаеш дека повеќе луѓе те сакаат. Ако имам додворувачки значи се е во ред.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Имам..по мсн:tapp:.. Тежок живот програмерски.:nesum:
 
С

Сатори

Гостин
Ви се има нешто слично ситуација, и како сте изреагирале или како би изреагирале доколку ви се случи?
Додворувачите се супер за кревање на егото и сопствена афирмација, ама секогаш, баш секогаш, ќе си заминам со дечко ми дома заљубено гледајќи го по цел пат.
:back:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
136
Поени од реакции
3
pa samo ko sum u vrska iam udvaraci,ko ima ima ko nema nema nis :))inaku nikade gi nema a toa mn go mrazam :tapp:
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Mene pa mi se desi stoejki sred plostad imase neso zabava mislam Zdravko Colic peese i stojam jas so deckoto so koj so odam edna godina i mi doaga edna budala i me guska a coekot prv pat go gleam.Normalno go trgnav od mene a deckoto moj bese spremen da go zatepa no vidovme deka e kamen pijan i mu rekov da ne prai niso.Toa im se desava na site srce moe samo so ako vie dvajca se sakate i ako ima razbiranje pomegu vas nitu ke se varate nitu pak ke se karate poradi vakvi raboti...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Секоаш коа иам девојка пропорционално расте бројот на додворувачки. Тоа е покварена женска психа.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
Секоаш коа иам девојка пропорционално расте бројот на додворувачки. Тоа е покварена женска психа.
:vozbud:А што да кажеме ние? Истото ни се случува. Фатиш ли дечко, не да расте бројот на удварачите...еее:pipi:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Да, се е тоа нормално. Неможе секој да знае дека некој е зафатен.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Сум имала и имам, тоа е нормално, таква е човековата перцепција, да ти се крева цената кога си потешко достапен, ист принцип ко нафтата.

Мислам, нормално е, немам испечатено маичка „Иам дечко“ за да би знаеле луѓе, а и од оние што знаат, не ме изненадува кога ми се пуштаат и покрај фактот што сум зафатена, зошто на некои едноставно не им е никаков фактор што би ги спречил, а на некои им е уште поголем стимул и предизвик да ме имаат.
На таквите додворувања реагирам различно; понекогаш со концизно укажување дека сум зафатена, понекогаш со мал флерт за возврат (јебига, и најсветите од нас жените понекогаш сакаат да си играат :icon_lol: ) кој често е протолкуван ко пуштање водичка; ама никогаш со прифаќање на предизвикот, односно изневерување на партнерот. Прљаво играм, ама исходот секогаш го завршувам ко фер играч :pipi:
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Секоаш ми се дешава... е сеа, зависи од типот, некат враќам на додворување (а не праам нишо поише од тоа), а некат го одјебуам на најможен начин:)
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
Што се однесува до мене секогаш им давам до знаење на оние кои ке се обидат нешто дека неверството за мене е мн ниска работа а немам намера да го оставам дечко ми.. има и некои напасти на кои им е потребно поубаво да им објасниш ама не сум имала некој поконкретен проблем со тоа. Настојувам да му ги кажам на дечко ми оние ситуации кои стануваат малку понападни зашто имав искуство каде зли погледи паднаа на толку ниско ниво анонимно да контактираат со дечко ми за да му кажат што девојка му наводно правела... баш во момент од нашата врска кога не бев ни свесна дека уствари сепак постојат други машки на планетава.. а за него, на почетокот се вадев од кожа... ама сериозно излегував од кожа и вриштев!!!!!! ама после некако отрпнав на тие нешта и паш последниот пат кога една девојка така стана пофрендли со него иако во прв момент ми идеше да и мавнам штикла во чело потоа ми стана интересна ситуацијата и некако се осетив супериорно над неа... незнам како да објаснам :) нормално него не му спомнав ништо:pipi:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Додворувачи има секогаш. Али кога сум во врска гледам да се концентрирам на врската, секако, доколку е за озбилно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom