Блам држава

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 ноември 2009
Мислења
2.989
Поени од реакции
12.812
Член од
7 септември 2016
Мислења
9.224
Поени од реакции
14.887

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.470
Поени од реакции
5.439
... затоа во МКД ќе останат само тупите и глупите на ниво на истите подржувачи, а овие таленти ќе најдат место таму каде ќе ги ценат, САД веднаш ќе ги повлече,
Бог да чува, наместо дупло да добие детево награда затоа што како осмооделенец ги победил средношколците кои се левел повисоко и тоа во најтешка област -математика, овие му ја кратат награда, добро што не го казниле со воспитна оти е многу паметен,
...значи дефенитивно уште еден доказ, дека ниските (малите) луѓе се со психолошки пречки со патолошки развој на егото со фалинка во ДНКато кое тешко се поправа кај овие политичари, тие се родени со фабричка грешка, со погрешна проценка што е добро, а што е зло, што е паметно а што глупо, каде треба награда каде треба казна, џабе било какви реагирања и протести за неправда ...тие остануваат дебили под маска!
Браво за Дамјан, нека му отвори сметка родителите, јас цела плата ќе ја уплатам на тоа момче!
Ова е една од низата причини зошто младината си оди од државава.

Дали да беше детево од Мила Царовска или било кој политичар ваква ќе беше иста ситуацијата?
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
514
Поени од реакции
831
Член од
19 ноември 2020
Мислења
661
Поени од реакции
2.130
Којзнае со кои пранкери разговарало копитово за ваксајн. Ништо чудно блага вода во шишенца да му испратат.
Се го замислувам дека некој ко Џин Јенг од Silicon valley го дупел за вакцини :pos:

1612819661316.png
Yes, we send new new vaksain to North Macedonia.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
4.386
Поени од реакции
15.470
Се го замислувам дека некој ко Џин Јенг од Silicon valley го дупел за вакцини :pos:

Прегледај го приврзокот 283146
Yes, we send new new vaksain to North Macedonia.
Би платил да слушам таков разговор. :LOL:

Сепак, да почекаме уште некое време, ништо чудно тие русите да објават нов разговор помеѓу копитово наше и "кинескиот министер за здравство".
 
Член од
1 април 2018
Мислења
1.011
Поени од реакции
1.550
На кој му се слуша цело бујрум, од 13та минута почнува јакото :pos: трти јиарс вика бе:pos::pos::facepalm:

 
Член од
1 декември 2014
Мислења
1.754
Поени од реакции
3.612
Ко некое прваче со изговоров, дикцијата, ма и полошо. Бујар го слушав пред некоја недела предобро зборува. Тој мислам во Англија некоја специјализација има, овој сите го знаеме... И тоа не е изговор и цел живот од Муртино да не излегол срамота е вака да зборува, Хорхе бар дробеше на македонски понекогаш на вакви настани :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom