Блам држава

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Каква иронија на животот, Дамјан ќе поти газ решавајќи задачи, ќе победува на натпревари и уште куп таленти како него, а овој д*генов кој до вчера со ашов и гребло си ги чистеше опинците е Премиер со дискрециони права, а при тоа нема две чисти!!
Фала ти Господе што ми ги одговори сите прашања кои ме мачеа со декади, та дури од основно школо. Да имав дар повеќе, ќе те прашав многу поинтересни прашања, чии одговори ќе ми донесеа мир, блаженство и спокој, а не ваков бол. Но еве, сегашниве нека бидат аманет за следниот живот. Амин.
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
Каква иронија на животот, Дамјан ќе поти газ решавајќи задачи, ќе победува на натпревари и уште куп таленти како него, а овој д*генов кој до вчера со ашов и гребло си ги чистеше опинците е Премиер со дискрециони права, а при тоа нема две чисти!!
Фала ти Господе што ми ги одговори сите прашања кои ме мачеа со декади, та дури од основно школо. Да имав дар повеќе, ќе те прашав многу поинтересни прашања, чии одговори ќе ми донесеа мир, блаженство и спокој, а не ваков бол. Но еве, сегашниве нека бидат аманет за следниот живот. Амин.
Toa e bidejki ,,nekomu i nekade,, se nafatil i vetil nekoi raboti

Ili narodski rečeno...Rambo da ti e zad grb i ti vika odi niz grad i pravi sto sakaš...tepaj, mavaj, grabaj....što ti dusa saka

Togas što ti e gajle sto kažuva tamu nekoj ....
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
700
Поени од реакции
1.775
На кој му се слуша цело бујрум, од 13та минута почнува јакото :pos: трти јиарс вика бе:pos::pos::facepalm:

Luge ova nekoj mu go ima napisano na makedonski sto da "zbori " na angliski, pravev isto vakvo intervju za eden nas gradonacalnik, jebi ga se ofajdiv 45 k denari togas , tolkui mi bese kartata avionska za uan vej tiket ... Najdobra investicija vo zivot sto sum ja napravil.
 
Член од
1 ноември 2007
Мислења
78
Поени од реакции
245
На кој му се слуша цело бујрум, од 13та минута почнува јакото :pos: трти јиарс вика бе:pos::pos::facepalm:

Blam...kopito seljacko , do 8mo oddelenie ne naucil ni Angliski da zboruva pa mora da cita. Sigurno skriptata mu e napisana na kirilica.....:tapp::facepalm:
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.108
"Поради намалената економска моќ дури три четвртини од населението во земјава се грее или готви на дрва. Во руралните средини дури 95 проценти од населението користи дрва. Ова го нотира Светска банка во еден од извештаите."
#HelloAfrica
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Тој што го регистрирл се вика Адил и е од Кондово ако се точни податоците. На мкхост може да се провери . ДУИ го трола :pos:
Не е никакво ДУИ, човеков е екс администратор на форумов, го знаеме повеќето лично. Партијаш е колку што сме и јас и ти па сега види :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
Двајца министри не добиле безбедносен серфтификат од НАТО поради корупциски позадини......едниот е како што пишуваат сигурно Обиџуко, а за вториот се слуша дека е Маричиќ

Ако е ова точно.....во членка на НАТО се знае-оставка одма
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.833
Поени од реакции
7.556
Секако дека политичари или паразити од јавна администрација би дале макар и денар за трол сајт.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709

Kajgana Shop

На врв Bottom