Feisty
Поени од реакции
3.833

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • здраво, ако си заинтересиран за играње тенис пиши...јас играм рекреативно 2-3 години.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Feisty
  Feisty
  Feisty
  Јa сум ептен зa никaде :D
  Еднaш сaмo имaм игрaнo....
  M
  sto e forata so postot u DK? :D
  Feisty
  Feisty
  serpico e велит > според погорниот пост на фрос серпико е вемеро/ и постот го покажува македонскиот синдром, завидлк, зошто него не го стаиле :D
  за министер некој спомнуваше се токмел да биди
  M
  Moon Child
  Знам дека серпико е велит. Само не ја сконтав логиката :D мислев да не станал министер во меѓувреме а да сум пропуштила нешто хухуху :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom